Jurský park (1993)

Největší slabinou tohoto filmu je scénář a bohužel i některé herecké výkony.Ale jinak dinosauříci jsou jako živý.Uděláno je to skvěle,ale víc jak 3* fakt nedám.65%

Já, robot (2004)

Film se nebývale dobře rozjede a dlouho to tak drží,závěr ale panu Proyasovy dle mého trochu utekl - téměř až do romantična.Když jsem na to koukal ,vzpomněl jsem si na komiks v ABC Vzpoura mozku.Kdyby tohle někdo hodil na plátno,bylo by to asi lepší.70%

Amores perros - Láska je kurva (2000)

Zajímavý film.Po dlouhé době něco jiného.Příběh který mi přišel hodně reálný.Vlastně příběhy.21 gramů jsem ještě neviděl a rychle tak učiním,protože jak tu čtu recenze,může to být ještě lepší,nic méně tento film je hodně dobrý.80%

Rychle a zběsile (2001)

Pro mne je to film o ničem.Možná když natočím kámoše v autě jak pojedem z práce ,tak to bude lepší.32%

Spider-Man 3 (2007)

Jestliže jsem tady hanil S1 a S2,tak trojka je naprosté fiasko.Pro mne tímto snímkem je Spiderman za mnou a myslím ,že se k němu už vícekrát nevrátím.Naivní příběh.Naprosto nezvládnuté ženské role,prostě navoněná bída.23%

2001: Vesmírná odysea (1968)

Ano přátelé i já mám problém pochopit konec filmu.Nic méně,když se chtěli zeptat Kubrika na tento film,tak jim odpověděl :"Jen se mne proboha neptejte o čem to je."Nic méně snímek je obrazově dokonalí stejně jako ten vesmír.96%

Hříšný tanec (1987)

Tak tohle fakt nemusím,ale viděl jsem to.Jsou stovky filmů,u kterých mohou holky brečet,ale proč zrovna u toho to - fakt nechápu.36%

Jak vycvičit draka (2010)

Tak toto je skvělá vychytávka.Můj mladší syn chtěl pomali denně pustit Bezzubku.Ale rád jsem se přidal taky.Animace je bez chyby a hudba je taky skvělá.90%

V jako Vendeta (2005)

Mě se to docela líbí.Možná tíživá atmosféra,ani nevím.Nic méně konečně nezdolný hrdina přemýšlí trochu jinak a to mne asi těší nejvíc.75%