Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Nechávám přesný střed,za ty scénky,které byly podle skutečnosti.Vše ostatní bylo oblbování,včetně "magického uvaděče."

Zdivočelá země (1997) (seriál)

Jsem rád,že tento seriál vznikl,alespoň je tady nějaká malá proti seriálová zbraň na komunistické nesmysli.Bohužel je pro mne trochu mimo realitu proč je to založeno na kovbojském pozadí,které u nás nemá opodstatnění a při nejlepší vůli si nevzpomínám,že by tu u nás někdo takto žil.Za druhé seriál kazí mimo jiné i velice špatný výkon Jany Hubinské,Více méně ho celkově hůř zvládly herečky.Škoda,Dejdar se mi tu docela líbil,myslím že to vzal vážně.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Přesto,že tady solíme jeden odpad za druhým,tak jen na čsfd má tento unikát téměř 500 fanoušků,takže by se dalo říct,že se to vyplatilo natočit,že.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Jedno hvězdu jsem dal za díl o Plastikách,protože jsem si ho přeložil opačně,než soudruzi zamýšleli,abych to pochopil.Jinak naprosto jasný komunistický výplach a jasné vítězství komunismu nad celým světem.Je zarážející,že se na našich tv stanicích neustále opakuje.Bůh ví kdo tyto stanice ovládá,ale mě je to jasné.Už jenom jak se soudruzi derou k moci je jasnou ukázkou toho,že ještě horší seriály budou stále častěji k mání.

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Šlo se na to za komárů nedívat?Ale jak stále opakuji,seriál není pro mne to pravé,pokud mne fakt pořádně nechytne.A nemocnice mne teda nechytla.Co jsem ale na nemocnici nenáviděl nejvíc,byla ta šílená hudba.Mám z ní husí kůži kdykoli ji uslyším...

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

V sobotu ráno,čt1 a celá naše rodina.Povinnost,která už dávno přebila večerníček.

Arabela (1980) (seriál)

Výpravou asi fakt velkolepé dílo.Obsahem už asi méně,hlavně ty dotáčky.Bohužel,jak tehdy,tak tím víc i dnes cítím,jak naprosto nešťastné bylo obsazení hlavní role Arabely.Naprosto nevýrazná Nagyová.Mám pocit ,že jakákoliv herečka poutního divadla by byla lepší a snad i hezčí.Jinak jsme se zde ukázali celému světu jako opravdu pohádkový národ.Škoda jen těch nových dílů.Ty to celé podle mne pokazily.

Hospoda (1996) (seriál) odpad!

Nesnáším Novácké seriály tohoto typu.Bezduché a hlavně trapné.

Mrtví jako já (2003) (seriál)

Přece jen trochu zajimavé téma do seriálu.Není to tak špatné.Vidění "druhého břehu" je velice srozumitelné,čili po smrti to nemusí být tak hrozné,ať už věříte ,či ne.

Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)

Je to slušně udělané.Pro mne asi nejlepší počin Jiřího Sequnse.Dobrý výběr herců,slušné příběhy.