Okno do dvora (1954)

Podle mne je okno do dvora lepším Hitchcockovým filmem,v každém případě jsem vlastně nic nečekal jak u Ptáků,nebo v Psychu a o to víc jsem byl překvapen.

Česká soda (1998)

Já sodě nemohu dát méně.Nedávno jsem četl rozhovor se Čtvrtníčkem,kde řekl,že na sodu už dnes nemá nikdo odvahu...a to je podle mne obrovská škoda.

Mučedníci (2008)

Přijde mi,že v momentě začínajícího utrpení Anny začíná i jiný film.Sice na jedu stranu jsou ve světě magoři,na druhou stranu určitě by ten film mohl být i lepší.Ale když to tedy vemu tak jak to je,víc než na 3* to není.Od frantíků bych přece jen čekal víc.

Královna Sumuru (2003) odpad!

Mou ostudou je ,že jsem dal 40 minut.Já se polepším.

Věk draků (2011)

Jednu hvězdičku pro Sophii,ale jinak je to naprosto nesmyslná slátanina,včetně geniální lodě na záhadný pohon.To by ale přesto všechno mohla být pozitiva.Negativa je ten zbytek.Mizerný scénář,triky atd...

Lenssen & spol. (2003) (seriál)

Cca 2 - 3 měsíce jsme chodívali na obědy do nějaké hospody a tam to ta Domina pouštěla každý den.Jedna hvězdička za to ,že už jsme si to ani jinak neuměli představit a že jsme se někdy fakt zasmáli,což asi tvůrci neměli v úmyslu.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Jak jsem se nepobavil a přesto jsem opravdu mnoho dílu viděl.Podle mne nehumorné tlachání o ničem.

Šumná města (1995) (seriál)

Šumná města tak je představili tvůrci těchto dokumentů si mne prostě koupila.Pěkná forma a skvělí Vávra.

Pat a Mat (1979) (seriál)

Je to závislost se na ně koukat,bohužel můj mladší syn nás tímto denně tyranizoval,takže zejména manželka je v podstatě nenávidí.Já je můžu,ale jako všechno ostatní i těmto dvěma frajerům vzhledem ke mě běží čas a moje dětská duše je už asi pryč.

Slovácko sa nesúdí (1975) (seriál)

Mě se slovácko líbí.Za prvé je to jiný šálek,protože je to náš folklór.Myslím v loni to dávali na nějaké slovenské tv a docela rád jsem se podíval.Buďme rádi,že slovácko vzniklo.Když si ještě vzpomenu v jaké době a že to šlo udělat nepolitické,tak to je paráda.