Odpadlík (1992) (seriál)

Tak vidím,že jsme k rozpadlíkovi pěkně krutí,nic méně si to zaslouží.Je možné,že tenkrát v tv nic nebylo,a tak jsem na to hleděl,dnes by mne to fakt nenapadlo.Seriál o ničem.

Dempsey a Makepeaceová (1985) (seriál)

Já myslím ,že tento seriál postavili jen na těch dvou tvářích,protože jinak tam nic není a moc akční to není.Asi jsem nedal všechny díly,ale ono mne to fakt moc nebavilo.

Kutil Tim (1991) (seriál)

Přidávám se k těm,kterým se to moc nelíbí.Jednoduchej sitcom,který každým dílem padá a který je bohužel postavený jen na Timovi.Mimochodem,viděli jste někdy tu sousedovu tvář?

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

Hlavně se u toho docela zachechtáte.Synové,když byli menší ,tak to chtěli furt a já vlastně s nimi.

Já, Claudius (1976) (seriál)

Tak hustej studiovej zážitek.Opravdu mi s toho místy nebylo dobře a někdy jsem se bál.Pozoruhodně uděláno.

Zaklínač (2002) (seriál)

Já musím poděkovat Galadriel za naprosto přesně trefený komentář.Lepší nenapíšu a tak si dovolím vás odkázat na ni.Za sebe jen přidám,že teď Sapkowského čtu a čte se opravdu nečekaně dobře.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Nejakčnější podívaná v rakouském podání zřejmě do výše emotivních možností tvůrců.Nejlíp hrál geniální pes.(psi)

Sanitka (1984) (seriál)

Myslím,že sanitka byla natočena na sílu a je to vidět už z velice nepodařené písně Haničky Zagorové.Pak opravdu dosti strádá scénář.Nevím,jestli to svým výkonem drží Hanzlík,ale mne se Sanitka fakt nelíbila.

F. L. Věk (1970) (seriál)

Jako špatné to není,dobře zahrané,ale mně by stačilo,kdyby to bylo tak na dva,max. tři filmy.

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Naši se na to dívali a já občas s nimi.Bože,ono je to možná uděláno dobře,ale já cirkus nesnáším.(tedy kromě toho Slunečního).