Akta X (1993) (seriál)

Nevím jak na vás působí 3*.Moc,nebo málo,asi jak kdy,že jo.Na Akta je to možná i pro mne málo,protože ze začátku jsem to fakt žral a docela jsem tomu věřil.Poslední série to ale dosti shazuje dolů,už je s toho cítit kalkul a proto jsem srazil i hvězdy.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Klasický americký sitcom.O ničem.S typicky americkým humorem,bez akce,v jedné,max. ve dvou místnostech a furt do kola.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Všude se psalo o MASH jako o večerníčku pro dospělé.Já to taky tak cítím,ale přeci jen asi v půlce mne to přestávalo bavit.Na svou obranu uvádím,že mne jen málo seriálů chytne.

Dexter (2006) (seriál)

Skutečně pozoruhodný počin.Myslím ,že je to jedna z nejlepších látek pro seriál.Bůh ví,jak dlouho to bude Dextrovi ještě vycházet.

Dr. House (2004) (seriál)

Hlavní hrdina je mi neuvěřitelně protivný a má-li to tak být tím pro mne hůř,nemá -li to tak být ,tím hůř pro tento seriál.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Tak jsem si tu pročítal názory a naštěstí je nás tu pár naprosto mimózních uživatelů,které tento seriál nepřesvědčil.Tato hrůza ,která má být inteligentním humorem a kterou jsem si masochisticky dával ,abych mohl mít názor na čsfd, mne úplně míjí.A tentokrát je mi úplně ukradené ,co si o mne myslíte.Váš Otan

Simpsonovi (1989) (seriál)

Hodně mi mluví z duše J*A*S*M*.Jako Simsni mi nevadí,ale je to přeci jen trochu víc americký humor,který je prostě alespoň pro mne stále stejný.Začátky jsem hltal,teď,když si to synové pustí,tak po 5 min.odcházím.

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Pěkně uděláno s dobře vystiženou atmoškou té doby.Jako by téměř bez akce,ale dá se na to dívat.3+

Návštěvníci (1983) (seriál)

Jen těžko budu hledat něco zábavnější,ještě k tomu u nás natočený (za bolševika ) seriál,nebojím se napsat že pro všechny generace.Myšlenka,že lidská logika vítězí nad technickými vymoženostmi světa budoucnosti je mi velice sympatická.Vtipné a pohodové.Líbil se mi Bláha,Brodský,Molavcová atd...Patrasová sice hezká,ale od té doby jsem ji v ničem lepším neviděl.

24 hodin (2001) (seriál)

Docela jsem se na to těšil,protože se mi líbil ten nápad,ale každým dílem to bylo horší a horší,až jsem tento seriál definitivně opustil.Nečekal jsem ,že to fakt půjde vteřinu po vteřině a že po pár dílech nebudu vědět proč se na to vlastně dívám.Bída.