Byli jednou dva písaři (1972) (seriál)

Ve filmu se potkali opravdu velcí mistři českého filmového nebe.I kdyby to bylo o ničem,jako že to není,tak by to dokázali zahrát,tak aby to o něčem bylo,což vlastně může tento případ klidně být.

Podfukáři (2004) (seriál)

První série byla fakt dobrá a nenechal jsem si to ujít.Druhá je naopak dosti slabá,asi došly nápady.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Je to jediný seriál o kterém na 100% vím,že jsem neviděl všechny díly a přitom tolik chtěl.I když mám dva syny,ani tak se mi nepodařilo vše.

Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)

Pro mne nejpovedenější série.Jednotlivé díly byli jakež takež o něčem.Vzpomínám,že jsem se na to docela těšil.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál) odpad!

Pokud si dobře pamatuji,tak jsem na čsfd ještě nepoužil sprosté slovo.Mám-li v této mé úspěšnosti pokračovat,nechtějte po mě přesné vystižení toho to seriálu.

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Ačkoli na mne Vegas útočí jinak,než ostatní krimošky tohoto typu,stejně ze mne víc jak 2* nevymáčknou.Možná proto,že jeto seriál.

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Klasický český detektivní seriál,kde akce je spíš ku škodě,hlavní jsou povahové rysy.Pro mne je dobře,že je tento seriál zařazen do té doby,protože jako novodobí by fakt za nic nestál.Přesto jsem to dal celé,což je na mne výkon.

Jistě, pane ministře (1980) (seriál)

3* jsou přesný střed a přesně vystihují co s toho to sitcomu mám.

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Pár dílů jsem dal.Není to tak strašné jak Miami,L.A. Možná proto,že je hodně dílů podle skutečnosti.