WATTS Zap (2002) (pořad)

Není to něco co bych vyhledával na youtube a nebo sledoval pravidelný sestřihy z různých prostředí, ale když člověk leží u televize a přecvakává sportovní programy a narazí na eurosportu právě na WATTS ZAP tak u toho prostě vydrží celou dobu na jeden nádech :) Opravdu vyjimečný a zaroven jednoducho příjmený pořad

Závod o zlato (2000) (TV film) odpad!

Dost mě zneklidňuje, že děti vyrůstají na těhlech filmech, vlastně že vyrůstají na celém Disney Channelu. Film naprosto o ničem, trapný scény, trapný příběh, humor na nejnižší úrovni na jaký to jde a největší korunu tomu nasadila borka když zvolala "Mám volný lístek na NHL, půjdeš se mnou?" a za pár vteřin seděly obě na tribuně na Olympijských hrách a koukaly na USA vs. Rusko

Na život a na smrt (2013)

Jeden z těch nadprůměrnějších akčních filmů z poslední doby. Nechci vyzdvihovat pouze výkon Wahlberga jako většina místních, ale hlavně nezapomenout na skvělého Bena Fostera ! Dále bych pochválil naprosto skvělé efekty a detaily, příběh sám o sobě taky zajímavý, ale to by se u filmů hodnotit ani nemělo..

Paranormal Activity: Prokletí (2014)

Kdyby to bylo braný jako komedie, tak bez jediného váhání, s vážným výrazem v tváři a zcela čistým svědomím napálím filmu 4*. Ze začátku plno vtipných scén u kterých jsem se nejednou zasmál, ale od chvíle, kdy babka co neumí ani slovo anglicky vzala do ruky vejce a začala zaklínadlo (v té chvílí začíná být film nebo spíš měl by začít být hororem) to šlo o jedné k pěti. Naprosto trapné, vlastně ani nenajdu správný slovo abych vystihl to co se dělo na plátně, prostě vrchol s desítky nelogičnostmi a nesmyslným závěrem. Takže hvězdička za to jak jsem se ze začátku pobavil :)

Frekvence (2000)

Stále hledám něco co by tomu filmu chybělo a nemůžu nic najít. A to jsem ke konci filmu měl pocit, že to spěje spíš ke 4* než k 5-ti a vlastně jsem nevěděl proč, ale po tom happyendíku to dám za 5* :) .... Líbilo se mi hlavně, že zápletky nebyli nějak zbytečně zdlouhavý, ale jednoduchý a stručný. A i když má film 2 hodiny, tak vcelku rychle uběhne. Prostě žádná nudná pasáž tam není a to je hlavní plus filmu + perfektní výkony Quaida s Caviezelem

Tým na hraně (2010) (TV film)

Vláďa Růžička je obrovskej sympaťák, srdcař a nejlepší trenér v ČR od dob Ivana Hlinky. Bohužel dokud bude reprezentaci táhnout ten mafiánskej šmejd Hadamczik, tak to co se stalo v Německu 2010 nezažijeme. Tým dokázal něco naprosto nemožného a rád jsem si to připomenul, dokument nemá jedinou chybičku, která by se dala nějak vytknout. Ach jo, kde jsou ty časy :) Nejen při záběrech ze zápasů, ale i z těch rozhovorů běhá člověku mráz po zádech :)

Ratatouille (2007)

Co se týče příběhu, nejde nic vytknout. Dovolím si tvrdit, že jeden z nejlepších animáků vůbec a nikdy mi nedělá problém se na to kouknout znova :)

Hra o trůny (2011) (seriál)

Naprostý vrchol fantasy žánru, HBO vytvořilo seriálem vlastní ligu, které nemohou ostatní seriály konkurovat. Co se týče krajiny, tak je to úplně jiný level a výkony hlavních hrdinů ani netřeba komentovat. Nejlepší seriál všech dob ! Nejoblíbenější postava: Jon Snow

Doblba! (2005)

Jedna z těch lepších českých komedií a upřímně moc nechápu místní osazenstvo jak se mohlo složit na pouhých 49% hodnocení. Jaroslav Dušek po Pupendu a Pelíškách opět parádní !

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Sice je to až moc americké, ale já jim tu pomoc rodinám, který si to zaslouží prostě věřím do posledního slova.