Kamarád taky rád (2011)

Mně osobně ve filmu nic nechybělo, film má od začátku perfektní náboj, prostředí a svěží humor. O to víc to podpoří výborné výkony Timberlakea a Kunis (mám na mysli především ty herecké výkony). A i když poslední půl hodinka trochu ztratila na tempo, tak se to dá překousnout. Originální romantický film si zaslouží plný počet..

Kapitán Phillips (2013)

Celý film mě mrazilo v zádech a nedokázal jsem se odtrhnout od plátna, Hanksovi jsem věřil každé slovo. Nejlepší film roku 2013.

Životopisy: Shaquille O'Neal (2007) (TV film)

Fenomenální sportovec, fenomenální člověk a bezkonkurenční bavič a showman - to je Shaq !

Nesvatbovi (2005)

Horší konec asi vymyslet ani nešel, jinak to jako oddechovka není špatný a při pár scénkách a hláškách jsem se i pobavil, ale celý to je takový až moc pohádkovský. Wilson mi moc v tom filmu nesedí a úžasná McAdams to prostě sama nevytrhne..

Podfukáři (2013)

Film vtáhne parádně do děje hned od začátku a i když pár otázek zůstane nezodpovězeno tak to stejně diváka dostane, hlavně překvapivej konec. Jo, tyhle filmy já můžu !

Nezvratný osud (2000)

Originální námět ale mě to nebavilo, nějaké způsoby smrtí byly víc než trapné..

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

No, žádnej šlágr to není. Pro mě osobně velký zklamání, takový o ničem, furt jen chození sem a tam (připomíná Společenstvo prstenů), pár zajímavých příběhů z minulosti o kterých se v Pánu Prstenů jen tak šuškalo, ale tím to asi hasne. Bitky nezajímavý a místy stejný, kdy trpaslíci jsou už s mečem u krku a zrazu se zjeví starej dědek s větví v ruce a všechno zachrání. Asi trochu s úctou k původní trilogii za 3 hvězdy ale mohlo to bejt i horší, jsem zvědavej jaké bude pokračování...

Česko Slovensko má talent 4 (2013) (pořad)

Uječená kráva Bílá která zkazila loňskou výhru nejtalentovanějšímu soutěžícímu Alexovi Dowis a místo něj to vyhrál další zpěvák ba dokonce operní pěvec !!! Slavík kterej všude byl a všechno viděl, prolezl každou díru (hezký dvojsmysl) a v poslední řadě trapáček Mareš. Soutěž sama o sobě je parádní nápad, ale funguje spíš v zahraničí, zejména USA a Velká Británie, kde se úspěšní soutěžící i v budoucnosti uchytí, u nás se chytlo minimum lidí. Moderátoři Prachař a Pyco mi nevadí a občas se i jejich vtípkům zasměju, ale přes tu porotu se prostě nepřenesu a tak poprvé soutěž nesleduju kvůli jejímu složení. Zlatej Honza Kraus...

Po zániku Země (2013)

Mladej Smith to zahrál příšerně, celý to je takový o ničem, sem tam se objeví zvíře co ho chce zabít, potom ho jedno zachrání, polovinu filmu mu mluví do duše nějaký niterní hlas a vzpomínky zatímco táta s nohou v háji leží polomrtvej v rozpadlý lodi. Doufám teda že Willův příští film bude za něco stát a nebude to podobná slátanina. Nejhorší film co jsem viděl v hlavní roli s W.Smithem.