Pirát silnic (2007)

Tak takhle dlouho jsem se nebavil, tlemil jsem se v jednom kuse...paráda! To je tak debilní film, až to bylo neskutečně dobrý.

Cloud 9 (2014) (TV film)

Taková pohodová Disneyho pohádka o holce, která má zazobaného tatínka a ten jí zařizuje vše co se dá, výhry apod. Jenže najednou ji všichni začnou podkopávat nohy a ona si uvědomí, že povrchnost je špatná a začne na sobě pořádně makat. Přemluvý bývalého mistra v snowboardingu, aby ji učil atd atd. Film sám o sobě určitě nezklame, protože výběr herců je dobrý. Za mě 60%, a ještě pochvala za supr pejska.

Následníci (2015) (TV film)

Pohádka od Disneyho mě velice překvapila. Jen mě nejvíce vadilo jak tam zpívali, bez toho by to bylo určitě mnohem lepší. Příjemné postavy, zejména Dove Cameron, která je celkem sympatická.

We Are Your Friends (2015)

Film asi není pro každého, obzvlášť ne pro lidi, kteří nemají ponětí nic o elektronické hudbě. Naopak milovníky elektro-house atd. music to určitě potěší a film si užijí až do konce. Viděno v kině, krásné 4*. Are we ever going to be better than this?

Pařba v Mexiku (2014)

Taková blbá napodobenina Hangoveru. Film nezklame a ani nenadchne. 50%

Bojovník (2015)

Velké očekávání jsem od toho nečekal, ale celých 120 minut to ze mě ždímalo slzy jak už dlouho nic. Herecké výkony mě překvapili, hlavně u Rachel McAdams. Když to shrnu několika pár slov, tak jsem brečel, řval a fandil. 90%.

Špión (2015)

Začátek dost pomalej a místy nuda, po 20-40 min. to teprve začíná být vtipné a vkusné. Nejvíce jsem se bavil při nástupu Stathama, který zahrál toho agenta tupouna úplně skvěle. Silných 7/10.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Velmi stylová a nenáročná retro-špionážní podívaná. Pokud se Vám líbilo např. Kingsman (2015) nebo Spy (2015), určitě neváhejte a skočte si do kina :-). Já se hodně bavil. 80%.