Mezi náhrobními kameny (2014)

Ono to je dobré, né že ne. Ale čekal jsem nějakej mindfuck, Scott měl trochu přitlačit na pilku. (Víc se ponořit do temnoty).

Kráska a zvíře (2014)

Pěkně udělanej film, celkem i slušně zahrané...ale jednou a víckrát ne, stěží za 4 hvězdy.

Vampire Academy (2014)

Proč taková nuda??? Dávám jednu hvězdičku za Zoey Deutch, podle konce jedničky se plánuje dvojka? to jako vážně? a i kdyby, přes tak mizerné tržby těžko vznikne.

John Wick (2014)

Já myslím, že na tomhle filmu se nedá nic vytknout, zápletka sice není nějak originální, ale jako správnej akčňák nemá zdržovat děj. Jonh Wick je tomu příkladem. 85%

Někdo to rád blond (2004)

Nechápu jak to všichni můžou tak hrozně kritizovat, dle mého je to super oddychová komedie kde se pořádně nasmějete. Viděl jsem to snad 10x a stále jsem se smál. :-) Za mě určitě 4*, ale když už to má tak špatné hodnocení tak tomu 5* dám.

Noc je ještě mladá (2011)

Nejhorší je, že od 10 minuty víte přesně jak bude dalších xxx minut probíhat a jak to také skončí.

Jedna za všechny (2014)

Tak tato trochu zblbělejší komedie a neměla vůbec ale vůbec špatnej příběh, ale potom co se objevila Kate Upton jsem se do ni zamiloval, nádherná to slečna :-), nehodí se to, za to se omlouvám, ale chcu ji domů!