Noe (2014)

Zajímavé a krásné....ale? NUDA

Falešní poldové (2014)

Nevím jestli by se mi to natolik líbilo kdybych neznal tyto dva herce ze seriálu NEW GIRL, určitě běžte do kina, čeká Vás hodně srandy.

Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Televize oznamují nějaké plány od rusů a severní korei, den poté nastane útok, umírají rodiny, známý, nejlepší kamarádi atd..., chlapci a děvčata ve věku 18-22 let, jsou motivováni bojovat za svojí zem. Nápad super, ale jakože příběh pokulhával, a to hodně...všechno se stalo moc rychle a nikdo nevěděl proč.

Shaolin (2011)

Jackieho bych v tomto filmu opravdu vynechal! (Né, že bych ho neměl rád, můj jeden z nej. herců). AMITABHA!

Grotesque (2009)

Vydržel jsem 20 minut a musel jsem na tvrdo vypnout notebook, větší hnus jsem neviděl !!!

Flash (2014) (seriál)

Zatím jsem viděl pilotní díl, a mohu si dovolit říci, že mě mile překvapil. Bojím se však jedné věci, že to bude honění za něčím neznámým do nekonečna jako to je v Arrow, to jsem přestal sledovat po první sérii...bohužel...no uvidíme.

Babovřesky (2013) odpad!

Kohout zakokrhal a byl konec. Tučko.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Proooč?...Kdyby se vyměnila délka filmu s Transformers: Zánik, tak bych se vůbec nezlobil. Tak překrásný film natáhnout na blbých 90 minut, škoda! 85%. Kdyby Maleficent protáhly aspoň o hodinku, mohli by jsme se kochat krásou prostředí a tou atmosférou. ŠKODA a ŠKODA, tohle mě jediné zklamalo.

Sousedi (2014)

Škoda, že to měla být komedie. :/

Sex Tape (2014)

Film jako takový nezklamal, všichni uznáte, že se od toho filmu nedalo čekat něco extra. Ve filmu byla spousta nedotažených, zdlouhavých a bezhumorných scén. A myslím si, že na tento film jedině do kina!!! Doma by Vás to na 100% nechytalo vůbec. Viděno v kině 60%.