Twilight sága: Zatmění (2010)

Já to nechápu, první dva díly se mi nelíbili, ale třetí díl celkem i jo :), asi jsem teplej. heheheheh

Twilight sága: Nový měsíc (2009) odpad!

Bella, je praštěná, Jacob, stále touží po Belle, vzpoury mezi Edwardem a Jacob stále panují. Víc p*sr*t se to nedalo.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

4. a 5. sérii jsem si ani nestáhl, a to z jediného důvodu...musel bych tomu dát skoro odpad. Ale 1. a 2. vynikající.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Zpočátku jsem tumuto seriálu dal 5 hvězdiček, po 5. sérii šla mírně kvalita dolů. (4 hvězdičky), ale jelikož jsem tenhle *serouš* viděl asi 5x, tak to potenciál na 5 hvězd má. 1-4. série --> Humor, 5-9. série --> Humor ne, Napětí ano.

Strážci Galaxie (2014)

Tak tenhle film jsem si v kině vychutnal až do poslední minuty. Proč zajít na tento film do kina? 1. Akce 2. Humor

Avatar (2009)

Emocionálně mně to dalo facku přes obličej. Cameron s tímhle filmem hodil ESO ven a povedlo se.

Stmívání (2008)

Nevím co k tomu napsat, prostě film pro ženský, ale špatný to není.

Fakjů pane učiteli (2013)

Teda, mile mě to překvapilo, před rokem jsem se na to koukl v originálním zněním a musel jsem to vypnout, protože mě se to v němčině opravdu nelíbilo...

Lucy (2014)

Lucy? Film, o kterém nemůžu říct, jestli se mi to líbilo, nebo nelíbilo, souvislost? Dobrej film nebo špatnej film? Nejde slovy říci. Koukněte a posuďte sami.