Icarus (2010)

Celkem dobrý akční thriller s Lundgrenem. Nutno podotknout že jsem ho nikdy neměl rád, a že jsem zde poprvé slyšel jeho pravý hlas (vždy předtím jsem viděl jen filmy s dabingem). Film má spád, kromě pár seznamovacích minut na začátku mě vůbec nenudil a líbilo se mi, že se neodehrával na jednom místě. 70%

Cizinec (2003) odpad!

Při sledování tohoto filmu jsem jen nevěřícně pokyvoval hlavou a přemýšlel nad tím, VO CO GOU? V ději tohoto filmu jsem se ztrácel od začátku až dokonce. A to VO CO GOU mi pořád poletuje hlavou, protože opravdu nechápu, o čem v tomhle filmu šlo, a hlavně proč ho natočili. Za poslední měsíc jsem viděl množství Seagalovo filmů, žádný z nich nebyl ale tak strašně hrozný jako tenhle. I když jsem v hodnocení filmů hrozně tolerantní a vždycky najdu něco co se mi na každém filmu líbí, tady je to obtížné. Děj chaotický a nesmyslný, herci nesympatičtí a nevýrazní, ženská postava se mi taky absolutně nelíbila, lokace se nehodily a Seagal sám vypadal jako kdyby měl deset minut po skončení filmu umřít. Upřímně musím říct, že nevím jak je možné, že se tenhle film vyšplhal na neuvěřitelných 23%. Promiň Stevene, tentokrát jsem si rval vlasy- 5%.

Na pokraji smrti 2 (2007)

Laciná pobíhačka po vězení, kde nejlepší záběry byly převzaty z původního filmu se Stevenem Seagalem. Asi jsem toho chlápka Billa Goldberga předtím nikde neviděl, ale jestli hraje jenom v takovýchhle srajdách, tak se ani nedivím. A tem praštěnej černoch Kurupt... už ho nikdy ani vidět nechci. Blbost 20%

Pavouci z vesmíru (2010)

Počítačové triky se mi líbily moc. Příběh mohl být daleko lepší kdyby se neodehrával převážně v jednom bytě. Jinak zajímavá zábava, u které je lepší nepřemýšlet jak to že se tak rychle rozednilo a podobně. Těším se na podobný snímek příští rok.

Lovec policajtů (2001)

Podle mého skromného názoru, spolu s Under Siege a Under Siege 2 to nejlepší, co Steven Seagal kdy natočil. Tečka.

Patriot (1998)

Je to slabé, ale není to odpad. Zdá se mi, že většina místní "smetánky" je až moc rozmazlená filmy se super-cool-mega počítačovými efekty, a zbytek se jim jen snaží držet za sukně. Přiznávám, že film to není prvotřídní. Dlouho jsem váhal podívat se na něj, vzhledem k místnímu hodnocení, ale moje obavy byly liché. Takže pro všechny ostatní, co film ještě neviděli, nenechte se odradit hodnocením, koukněte se na film sami a udělejte si vlastní názor.

Tajný agent Jack T. (1997)

Na rozdíl od většiny ostatních zde hodnotících, nepovažuji tento film za jeden z nejhorších Seagalových filmů. Film byl z počátku trochu vlezlý až trapný, ale když se potom rozjel tak jak se rozjel, nemůžu dát méně než tři hvězdičky. A to i přes tu bolest, kterou jsem cítil když jsem viděl hořet kostel. Dělím Seagalovi filmy na dvě čísti, ty do roku 2000 a to poté. V té první kategorii rozhodně jsou horší filmy, například Nico nebo On Deadly Ground. Navíc je zajímavé, že u seagalovek je na IMDB většinou nižší hodnocení než zde,.v tomto případě je to opačně.

Polda a polda (2010) (seriál)

Jedna z nejlepších seriálových pecek roku 2010 a podle mě spolu s Castlem nejlepší krimikomediální seriál co jsem kdy viděl. V každé epizodě je spoustu akce a hlavně srandy. Drama jsem zde nechtěl, a ani jsem ho nenašel.

Nico - víc než zákon (1988)

Nevím, čím to bylo, ale jednou z věcí který mi kazila film byl český dabing, který byl docela starý a nebyl dvakrát dobrý. Jinak tenhle film jsem viděl před mnoha mnoha lety, a už jsem si ho ani trochu nepamatoval. Takže když teď srovnávám se současnou tvorbou Stevena Seagala, tak až na to, že tady byl ještě štíhlý jako proutek, se toho moc nezměnilo. Dokonce jsem před pár dny viděl jeden z posledních jeho filmů (The Keeper), a ten se mi líbil o mnoooho více.

Super Mac (2010)

Rozhodně to byla strašná úchylárna, ale mám dojem, že něco z toho už si budu pamatovat na věky. Například hlášku: "Co je, vždyť sem si to umyl" :-)))