Opoparchant (2001)

Podle mě to zase tak špatné nebylo. Docela jsem se i smál, i když trhák to nebyl. Ale hlášky typu: "Pane, počkejte, nechceme Vám ublížit, chceme jenom všechny Vaše orgány" byly super.

Podoby lásky (1998)

Nebylo to špatné, ale podle mě to mělo do zde několikrát zmiňované "Lásky nebeské" hodně daleko. Spíše mi to připomínalo film "Až tak moc tě nežere".

12 kol (2009)

Ano, připadalo mi to jako staré dobré akčňáky z 90. let.

Star Quest: The Odyssey (2009)

Tenhle film byla jako kulka, která mi ten večer prolétla mozkem. Něco tak strašného jsem, přísahám, ještě nikdy v životě neviděl. Vím, že je to amatérský film, ale v dnešní době, kdy dokáže parta mladých kluků natočit mnohem lepší film (už jsem takové viděl), je tohle více než odpad. Já jsem snad dal v životě u filmu odpad jen jednou, maximálně dvakrát, proto bylo v tomhle případě hodně složité hledat něco, za co dát alespoň tu jednu hvězdičku. Nakonec je za docela zajímavý design hlavního vesmírného plavidla. BTW, nenechte se zmást DVD obalem, je to shit.

Battlestar Galactica: Plán (2009)

Pro mě to bylo velmi dobré. Minimum Baltara, a ukázali také konečně nějaké jiné planety Koloniální říše, než neustále jen Capricu.

Rok jedna (2009)

Moc humoru pro mě tam sice nebylo, ale zase si myslím (někdo to tady už srovnával), že to bylo o mooooc lepší než RRRrrrr!!! Zajímavá se mi ale zdála výprava. Jenom nevím, kde se tam vyskytovali Adam a Eva jak praví popiska k filmu, a proč srovnával Gomoru s Las Vegas- žádné automaty ani hazard jsem tam neviděl.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Brečel jsem ;-) Z různých důvodů. Po pilotním dvojdílu jsem dal 5 hvězdiček, ale teď (po konci seriálu) sundavám na 3.

District 9 (2009)

Pro mě se z toho stal po pár minutách kult, a vroucně doufám a přeju si, aby tenhle film měl pokračování.