Šéfe, jsem v tom! (2009)

Nebylo to zase tak špatné. Já osobně si zrovna žádný film o ženě která předstírá těhotenství aby neztratila práci nevybavuji, takže to pro mě není obehrané téma, jak jsem četl v dalších komentářích. Jinak na Lindsay Lohan se dobře kouká vždycky, takže to je takové plus. Sranda tady byla. 50%.

Supersvůdníci (2001)

Pro mě, se tahle komedie stala v poslední době asi tou nejzábavnější teenage komediií, co jsem viděl. I když se ke mě dostala až s tak velkým spožděním (2009), dost jsem se u ní nasmál, a některé scény jsem si přehrával ještě jednou. Až na scénu s varletem, kdy se můj obličej dostával do prapodivných dimenzí, se mi humor líbil. Nevím, proč je film na tom tak špatně jak je (nyní má jen 54%).

Ano, Giorgio (1982)

Roztomilá, barevná komedie. Na to že jsem o ní nikdy neslyšel jsem si u tohohle filmu dobře odpočinul. L. Pavarotti se mi zdál sympatický, a to, že filmová hudba byla operní...? Rozhodně žádný problém. Některé melodie jsou známé (i pro mě), a velmi melodické. 70%.

Jarní prázdniny (2009)

Jedna z hvězdička, a ještě s odřenými zády. Bylo to otřesené, stráášně trapné, a humoru velmi poskrovnu. Nepřemohl jsem se, a musel jsem to několikrát přerušit a jít se nadýchat čerstvého vzduchu.

Caprica - Pilot (2009) (epizoda)

Nebylo to zlé, ale byl bych docela rád, kdyby seriál průběžně ukázal život také na ostatních koloniích, i když se jmenuje a je zaměřen výhradně na Capricu.

Uvaříme, uvidíme… (2009)

Podle mě mnohem lepší než původní Waiting... I když jsem čekal u sequelu mnohem více nechutností s jídlem než v jedničce, tak jsem se u filmu moc ušklíbat nemusel (až na scénu na začátku, když si čistí zuby a zároveň močí do umyvadla).

Screamers: Hon na člověka (2009)

Slušné pokračování podle mě nudnější jedničky. Herci poměrně sympatičtí, a triky taky byly docela ucházející. Nenudil jsem se u toho, na rozdíl od prvních Screamers z roku 1995.

Život je stres (2008)

Život je stres? Ano. Zvlášť pokud člověk sleduje filmy jako byl tenhle. Nemám rád Daxe Sheparda. Ani tenhle film mu nepřidal na kvalitě. U filmů, ve kterých se objevují lidé které se někomu tak strašně vnucují, a ten někdo neumí říct ne jenom proto, že je to jeho rodina či přítel (Našli mě naši, My dva a křen, ...), jsem tak strašně nervózní, že se koušu do ruky. V tomhle případě to bolelo hrozně.

Bláznivé dědictví (1993)

Nebylo by to až tak zlé, ale mě to zkazil naprosto strašný český dabing. Tedy doporučuji raději v originále.

Odette Toulemondeová (2006)

Pro mě absolutní překvapení. Ne vždy se mi francouzský film líbí. Tenhle ale opravdu byl dokonalý. Odette byla velmi milá dáma, do které bych se určitě okamžitě zamiloval, kdybych na to měl věk. Podle mě je to pěkný příběh s dobrými komediálními prvky. Vřele doporučuji zastáncům romantiky i evropské kinematografie. (BTW., v poslední době ČT1 trefuje do černého; Odette Toulemondeová, Kempink, Pojďme si hrát).