Comeback (2008) (seriál)

Po jednom, resp. 2 dílech hodnotím za 50%. Dalo se na to koukat, a pokud by to zůstala na této úrovni, nemuselo by to být vůbec špatné. Tak to nezkaště, tvůrci ;-)

Seznamte se s Davem (2008)

Podle mě to není zase tak špatný film. Rozhodně je mnohem, mnohem lepší než Norbit. Já jsem se u toho celkem dobře bavil. I nápad mi připadá zajímavý. Meet Dave u mě rozhodně těch 60% získal.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Parádní rozjezd, ale potom už to ztrácelo na kvalitě. Někdy jsem měl dokonce pocit,ž e je mi špatně z věčných narážek na sex a Sandlerovu "tyčku". Zdá se mi, že to v poslední době v komediích už trochu přehánějí.

Kronika mutantů (2008)

Taky se mi zdá, že tento film není doceněn. Já, jakožto člověk, který nikdy před tím o žádném světě Mutant Chronicles neslyšel (až už je to cokoliv; hry, komiksy, cokoliv). Já osobně jsem taky rozmazlen počítačovými efekty ze Star Wars, BSG nebo třeba Stargate, ale ani tak jsem si nikdy během filmu neřekl, že ten, nebo ten trik stojí za prd. Podle mě by tento film měli vidět všichni, kteří mají sci-fi rádi. Mě docela překvapil svět tak vzdálené budoucnosti (2707), kde je Země uprostřed globální války, prochází jednou z etap přestavby civilizace, a během anabáze za zachranu světa objevuje i ty etapy předchozí. Ovšem disponuje vyspělou technologií, včetně vesmírné, nicméně patrně omezené na Sluneční soustavu. Dokonce mi zde přišel i hlavní hrdina sympatický, což většinou neocením. Také snad první role Malkovitche, kde bych ho nezastřelil. Temný béčkový film se spoustou krve kterou nemusím, ale přesto ho budu doporučovat na potkání. ;-)

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Pro mě získalo čtvrté pokračování svou mystikou nový význam. Předchozí Indy-filmy jsem sice viděl, líbili se mi, ale fanouškem jsem zrovna nebyl. Ale teď bych klidně bral i páté pokračování. :-)

Skandály ze života zvířat (2008)

Tak půl na půl. Pár dobrých vtípků, u kterých jsem se opravdu nepředstíraně zasmál, ale jinak to byla samá hovada, která bych na ulici nikdy potkal nechtěl. BTW, s tím krocanem to už byl vrchol :-)

Určitě, možná (2008)

Krásná romantická komedie, krásné ženy a do této doby pro mě skoro neznámý Ryan Reynolds, který byl sympatický, a roli podle mě zahrál velmi dobře.

Vítej doma (2008)

Podle mě průměrná, zase ne tak moc vtipná černošská komedie. Ale Lawrence mi nevadí, a proto dávám za ***.

V Bruggách (2008)

Naprosto skvělé hlášky a rozhovory. Doporučuji pro milovníky skvělých scénářů.

Poloprofesionál (2008)

Ani Ferrellův film "Zelená je tráva" jsem nepovažoval za takový zásek v jeho kariéře jako tento film. Má pár komických momentů, ale jako celek působí docela tuctově. Podle mě průměr, ale dávám za ***, protože tím chci Ferrella podpořit, aby to nevzdával a točil dál... a lépe.