Firewalker (1986)

Hloupoučkej filmeček s hloupoučkym scénářem ale (pro mě) poměrně zajímavými herci. Chucka mám rád, Gossett taky není špatný a Melody Anderson byla pěkná kost. Podle hodnocení jsem moc nečekal a proto jsem nebyl zklamán.

Nevědomí (2013)

Hodně dobrý film, na který jsem opravdu hodně čekal. Nápady skvělé, herci také, jenom se mi moc nelíbil konec. Nemusím mít happyend, ale s tím 52 mi to nepřišlo správné.

Zonbi asu (2011)

Chtěl jsem zkusit jaké to bude, když všichni pořád píší slova jako Troma, trash apod. Ale zjevně to není nic pro mě. V tomhle případě mě zaujali ještě ti zombíci, páč ty já rád. Ale styl humoru mě několikráte udělal vichr v žaludku a ty (prý záměrně) odpadové triky jsem taky špatně rozdýchával. Takže napříště už vím jaké to je, když vám z prdele leze parazit nechutného vzezření a napodruhé už stejnou chybu neudělám.

Pár nenormálních aktivit (2013)

Zkraje tam možná bylo několik vtipných momentů, ale jak se to pomalu blížilo středu, kvalita značně klesala, až byla v závěru na úrovni srajdy. Téměř stejné selhání jako Scary Movie 5. :(

Signál (2012)

Zase až ne tak špatný film, jak se podle hodnocení zdá. Ale komedie to byla jen tak okrajově. Spíš člověk občas zvedl koutek a tentokrát to není jen můj názor. Sledoval jsem film v letním kině a za celé téměř dvě hodiny jsem slyšel jen pár uchychtnutí. Jediný větší smích přišel ve chvíli, kdy Polívka poslal Čonka do sklepa, "protože on je cikán, on může". [Kinematograf bratří Čadíků 2013, Aska]

Ai de mian bao hun (2012)

Poměrně dost pohodový film, který podle mě ale trochu kazí délka. Nenudil jsem se, ale občas mi připadalo, že některé scény tam ani být nemusely. Jinak musím pochválit postavy, které překvapovaly a byly sympatické. Prostředí malého města někde v ROC pobavilo.

Ve znamení zběsilosti (2013)

Je to trochu blbůstka, ale líbila se mi. Trochu mi to připomnělo starší hongkongské ztřeštěné komedie typu Bláznivá mise. Souboje se mi zde hodně zamlouvaly, ten na začátku na schodišti a potom ten v kavárně byly hodně dobré. A navíc, rozuzlení příběhu bylo taky zajímavé a nečekané.

Kath & Kimderella (2012)

Jane & Gina, dvě Aussie komediantky v bláznivé dvojroli útočí na evropskou pidimonarchii. Tahle komedie je docela praštěná, schválně sebeironická, ale nijak zvlášť mi to nevadilo. Přátelé angličtiny uvítají australský přízvuk, který, jak mi připadalo, hlavní hrdinky dováděli trochu do extrémů.

Happî furaito (2008)

Moc pěkný film. Hodně hezky je zde vidět práce letištních zaměstnanců, která mě docela zajímala. Celý film byl velice pohodový a ani chvíli jsem se nenudil. A našel jsem zde asi tu nejsympatičtější Asiatku co jsem kdy viděl (měla na starost, aby letadlo odstartovalo včas).

Louis C.K.: Můj ty Bože! (2013) (pořad)

Asi to nebude někomu po chuti, že dávám jen jednu hvězdu. Ale komedie by měla člověka pobavit, pokud se jedná o stand-up komedii, tak tuplem, protože v tomhle případě všechno stojí a padá na vtipu jednoho člověka. Předešlá představení tohoto komika se mi líbili. I tenhle byl zpočátku dobrý. Nejsem žádnej suchar, nevadí mi když si dělá srandu sám ze sebe nebo z menšin, ani když mluví o sexu. Ale v druhé polovině už to začalo nabírat jiný směr a já jenom nevěřícně koukal, čemu se lidi dokáží smát, i když to vůbec k smíchu není. Takže druhá polovina mi to úplně znechutila.