• Krátkometrážní

Ošetřovatel (2011) odpad!

Komédia lacnejšia ako dievčatá na Slovnaftskej čo dajú za menu v McDonalde. Efekty bieda, dej o ničom, herecké výkony 0%. Nie je dôvod prečo by som tomuto nemal dať odpad! Režisér Coraci nenatočil ešte nikdy niečo čo by bolo aspoň trocha pozerateľné, nikdy!!!

V hlavě (2015)

Geniálny námet aj myšlienka, (každá jedna ľudská emócia je postavička v hlave človeka) no spracovanie a samotný príbeh už počas sledovania nudili. Začiatok ako tak ušiel, zoznámili sme sa s postavičkami aj s hlavným charakterom, porozhliadli sme sa v jej hlave a tešili sa na prvý deň v škole... No v momente ako sa postava radosti a postava smútku stratili, dej akoby ustal a tvorcovia začali až do konca servírovať klasickú omáčku..Omáčky síce rád mám ale nie v kinematografii.

Domek z karet - 2. kapitola (2013) (epizoda)

Druhá epizóda pokračuje v nastolenom tempe. Kevin Spacey hláškuje a rozohráva nebezpečnejšie hry o moc ako Kali a Fico u nás. Postavy, hoci je to iba druhá časť, nestagnujú staticky na jednom mieste ale postupne sa vyvíjajú. Na môj vkus asi dokonca málo postáv, dúfam, že ich časom pribudne viac, prostredie v ktorom sa seriál nachádza si to pýta.

Domek z karet - 1. kapitola (2013) (epizoda)

Po dlhšom čase a niekoľkých sklamaniach som skúsil ďalší seriál ktorý mi odporúčali moji priatelia. Hoci Fincher a Spacey patria k mojim obľúbencom, nebol som si istý či ma seriál dostatočne zaujme, no skeptické myšlienky ma prešli hneď po úvodnej scénke. Politika mi nie je neznámy pojem, takisto ako jej špinavé hry vo vnútri a tie tu Kevin Spacey zachytáva a sprostredkúva divákovi zaujímavou formou. Pohľad na vec očami skúseného politika ktorému po voľbách bolo odobrané sľúbené miesto a tak sa rozhodne, že sa pohrá s ostatnými osadenými koňmi, je parádny. Len tak ďalej.

Muž z Vysokého zámku - Tři opice (2015) (epizoda)

Prvok mysteriózna (ktorý je v tejto epizóde hlavnou nosnou časťou) ma v tomto seriáli príliš nezaujal, skôr ma baví politika a tak. Takže táto časť pre mňa nič moc. Na prekvapenie sme však pravdepodobne prišli o zaujímavú postavu. A to obchodníka ktorý paktoval s ministrom obchodu z Japonska. Zistilo sa, že je blízkym priateľom ubbergruppnefuhrera a ten niečo zatušil.

Jak básníci čekají na zázrak (2016) odpad!

Ako ma komunistický básnici nikdy nebavili a ani "sebareflexní" reunion na tom nič nezmenil. Akoby si rejža nostalgicky zaspomínal a v srdci si prial aby sa vrátili staré časy... To sa mu vtedy za režimu nakrúcalo hehehe.. Na vlastné oči som videl ako pri tom staré ročníky zaplavovala nostalgia na "staré dobré časy" no fuj..

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Najhoršie CGI efekty v dejinách kinematografie. Najhorší sequel aký bol kedy natočený hoci pôvodná Dívka na koštěti tiež nie je žiaden zázrak. No, neveril som, že sa dá natočiť až takto zlý film. Dať tomuto čo i len jednu jedinú hviezdu si žiada odvahu. Je záhada ako sa táto kravina dostala na premietanie do Cannes.

Muž z Vysokého zámku - Nový normál (2015) (epizoda)

Dve hlavné postavy sa rozdelili. Dievča sa dostalo do problémov s Japoncami, chlapík (Nacistický agent) začína byť pred svojimi nadriadenými podozrivý. Ale inak išlo viacmenej o vatu, ticho pred búrkou, ktorá síce odsípala rýchlo ale že by ma nejako extra bavilo, to nie.

Milionový nadhazovač (2014)

Milionár z chatrče meets kokosy na snehu. Kombinácia ktorá ma nejako nelákala no keď to išlo v tv neodolal som. Ide síce o Americký film ale s Indickým "šmrncom" a to ma taktiež nelákolo.. Tance spev v týchto filmoch ma priam odrádza. No ono to vo výsledku nebolo vôbec zlé. Práveže tá časť ktorá sa odohrávala v Indii bola celkom slušná, ako náhle sa však dej odklonil späť do USA, bolo to jedno veľké americké športovné klišé. .

Muž z Vysokého zámku - Odhalení (2015) (epizoda)

Tak prvý krát sa tu reálne stretávame s pojmom "Man in the High Castle" A očividne z neho majú náckovia strach, minimálne pociťujú rešpekt. Útek hlavnej postavy neprekvapil, ale za to sabotáž na Japonského princa, ktorá mi miestami pripomínala atentát na Kennedyho, to už hej. Dúfam, že na vývoj seriálu to bude mať dopad.