• Krátkometrážní

Červený drak (2002)

Neprišlo mi to nič lepšie a ni o nič slabšie ako mlčanie jahniat. Tu už sa však o horor nejedná je to viac kriminálka ani Hopkins tu už nemá takú významnú rolu. Edward Norton mi zase oveľa viac sedel v Klubu Bitkárov.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Koľko som sa nasmial na tomto seriáli. Každý rok Mr. Bean chodí v TV keď je možnosť nikdy ho nepremeškám. Mnoho hovorím mnoho komédií a komediálny seriálov si často ukrojili nejaký ten vtípek s Beana čo sa však okamžite dá s pozorovať bije to hrozne do očí vtedy si človek čo videl tento seriál povie "aha !! Mr. Bean"

Futurama (1999) (seriál)

Prvé 2 série bezchybné hltal som každé dobrodružstvo Fry-a. Najviac ma vždy bral negatívne naladený Bender zo začiatku sa mi to zdalo že je to menšia vykrádačka Simpsonovcov až neskoršie som zistil že je to vlastne od tvorov simpsonovcov samotných.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Niečo tak silné a emotívne som jakživ nevidel chcete vidieť seriál na motívy 2 svetovej vojny a máte radi Film Zachránte vojaka Ryana ? Tak by som Neváhal ani sekundu. Tematika 2 svetovej vojny je mi blízka a toto je jeden z ich vrcholov v kinematogriafie .. Ten naturalizmus sa nedá opísať.

Hercule Poirot (1989) (seriál)

Môj starý otec maďarsko český miešanec vždy vraví "už jede kis bajcos " čo v preklade znamená už ide malí fúzač !! vždy ma jeho miešanie jazykov pobaví:-)

Příšerky s.r.o. (2001)

Ako decko som bol so školou na tomto filme v kine, už vtedy som nemusel takéto pixar rozprávky ktoré len vedy začali vychádzať. Tento sa mi však páčil dosť vďaka tomu že tam strašili malé deti a tým získavali nejakú energiu muheheeé.

Griffinovi (1999) (seriál)

drsnejšia ukážka jednej obyčajnej americkej rodiny strednej vrstvy, výborné vtipy na ktorých som sa skutočne nasmial plus je tu mnoho filmových narážok. V českom dabingu som videl zopár častí dal by som 3 možno 4 hviezdy , avšak tento seriál sledujem v dabingu maďarskom ktorý posiela Grifinovcov do inej dimenzie kde by som to skoro prirovnával k South parku.

Grindhouse: Machete (2007)

Fake trailer Dannyho Treja ako Machetta ešte na šťastie s toho vyšiel po troch rokoch celovečerný film a tak sa tento drsný mexičan nemusí už nikdy strachovať o to či dostane nejakú prácu v mountfielde alebo nie. 3 minúty plný akcie a mnoho ,mnoho mačiet.

Dragon Ball (1986) (seriál)

Seriál môjho detstva kto by mi dneska uveril že nám tento seriál púštali vychovávateľky v škôlke... asi nikto ,ale je to tak. Všetky časti som mal možnosť vidieť v maďarskom dabingu na stanici RTL Klub keď ho zakázali videl som ho ešte v nemeckom prevedení na ORF 1 nerozumel som im ani slovo. Tento seriál ma sprevádzal dlhú dobu avšak nasledovný Dragon Ball Z to bol pre mňa ešte väčší KULT.

Grindhouse: Werewolf Women of the S.S. (2007)

asi najslabší Grindhouse fake trailer čo neznamená automaticky že by bol zlý. Nicolas Cage ako Fu Manchu ma na konci prekvapil. V trailery sa pekné buchty premieňajú na vlkolakov a esessáci strielajú s mp 40 to sa vtesnalo do 2 minút.