• Krátkometrážní

Anakonda: Honba za krvavou orchidejí (2004)

Anakondu 2 som videl niekdy v roku 2005 vtedy mi nepripadala až tak zlá ako hovoria čísla na CSFD povedal by som že sa mi páčila viac ako jednička. Viac hladných hadov experimenty s nesmrteľnosťou atď, atď

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Sitcomy nemám rád ako malé decko som ich v TV pozeral , ale to je už mnoho rokov odvtedy sa mi zhnusili,avšak na prekvapenie mi zopár ľudí poradilo nech si pozriem tento seriál že v ňom hrá Charlie Sheen normálneho típka , a nejaký iný herec absolútnu nulu. Dal som sa prehovoriť a neľutujem. Netvrdím že som videl každú časť , ale keď to v Televízií vidím hrať určite to neprepínam. A to iba vďaka Charliemu Sheenovy .S jeho názormi sa plne stotožňujem,

Nespoutaný Django (2012)

Spaghetti Western s prímesou drámy ako ju podal Tarantino som od čias Sergia Leoneho nevidel. Film má mnoho úžasných momentov (časť posty bratov Brittlových, Monológ Leonarda Diccapria Kuklux Clan, Brutálna prestrelka v Candylandu je toho mnoho) Ja ako fanúšik oldschoolových westernov a originálneho Djanga s roku 1966 som sa pri soundtracku roztápal , Bravó mister Tarantino poznám slušnosť klobúk dole. (pri zastrelení koňa na začiatku som si povedal "You gotta be fucking kidding!"

Bleach (2004) (seriál)

prvých 70 častí a posledných 100 (nepočítam poslednú sériu tých asi 20 častí) sú dokonalé. užíval som si ich. Boje na meče boli kruté a krvavé nikdy nezabudnem ako som každý pondelok čakal na novú časť na animaxe ešte v čase keď som nemal internet niekedy v roku 2007 ak sa nemýlim. Jednoducho povedané seriál by bol dokonalí keby sa filleri vyhodili a malo by to silných 200 častí.

The Jerry Springer Show (1991) (pořad)

nemôžem si pomócť musím tejto show napariť plné hodnotenie. Show Jerryho Springera som sledoval s vynikajúcim maďarským dabingom už v neexistujúcej TV stanici ZONE Club. Jerry chodieval každú noc od pól noci a to dve časti takže sa to končilo o 2 ráno fantastické spomienky také trosky som už nikde inde nevidel.

Gauneři (1992)

Prvý filmík môjho najobľúbenejšieho režiséra videní medzi poslednými filmami , a preto ma nesmierne prekvapil , úžasné dialógy najviac sa mi páčil ten Tarantinov na začiatku to ako rozoberal skladbu madoni Pinďour Pinďour Pinďour Pinďour kolik Pinďouru to je ,,, hodne. Návod ako sa dá natočiť úžasný film s malým počtom hercov nízkym rozpočtom a bez kulís stačí jedna hala.

Věc (1982)

bezpochyby je tento film najlepším hororom v dejinách kinematografie, aspoň pre mňa, Takú atmosféru beznádeje, strachu, a nedôvery som ešte nevidel. Nikto nikomu neverí, nikto nevie kto je tou vecou už strávený , a pomoc je v nedohľadne. Kurt Russel podľa mňa vo svojej životnej role. Vynikajúca réžia a kruto vládne efekty iba posilňujú film v mojej top priečke.

Kill Bill 2 (2004)

Nemám slov, úžasné vyvrcholenie Tarantinovho veľdiela. Skvelé dialógy Davida Carradina výnimočná hudba Ennia Morriconeho s ktorého ma mrazilo na chrbte dokonalí Homage kung fu filmov , ale cítiť tam neskutočne western v scénkach s Buddom. Záverečný showdown je dokonalý Kill Billovky sú prvé filmy čo som od Tarantina videl a doteraz som videl iba jeden lepší a to Pulp Fiction.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

na úvodnú pól hodinku nikdy v živote nezabudnem. Na strednej škole mi Pani učiteľka dejepisu dala úlohu nech donesiem nejaký film o druhej svetovej vojne . Neváhal som ani na sekundu a doniesol som tento skvost. Jednej mojej spolužiačke prišlo pri premietaní zle, film sa prehrával na projektore bolo to úžasné, a týždeň sa so mnou nerozprávala. To hovorí za všetko "silne naturalistické". Zbožňujem tému 2, svetovej vojny

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Záver vrcholnej trilógie Petera Jacksona. Pamätám si že som prvý krát videl tento skvost s kamarátmi na základnej škole otvorenými ústami sme to pozerali . Boli sme veľkými fanúšikmi Pánov Prsteňov a keď Otec môjho dobrého kamaráta povedal že to má na DVD-čku okamžite sme si to prehrali dvakrát. Myslel som že Po dvoch vežiach ma už nič nemôže prekvapiť mýlil som ! sa naštastie