• Krátkometrážní

Newsroom (2012) (seriál)

If you tell me she's not here, I'll follow the trail of her tears... that's how I got to Memphis, that's how I got to Memphis... Milujem ukončené seriály, tento mi ale tuším bude chýbať najviac zo všetkých. Všetko tu je také primerané, až to hraničí z dokonalosťou. Krásna práca.

Star Trek: Do neznáma (2016)

Videné normálne v kine v riadnom premietacom čase v mojom rodnom meste. Film za predošlými nezaostáva, ako som sa toho bála po predbežnom hodnotení a myslím, že je to pekná pamiatka na Antona. Vlastne mi celý komentár nedalo nenapísať len kvôli úvodnej vete. Ááááhahahahááá!

Derek (2013) (seriál)

Život v tej najčistejšej forme, jednoduchosť podaná čo najúprimnejším, cnostným a dojímavým spôsobom. Takto sa robia emócie. Nenútene a skromne. A geniálny komik dokáže presvedčiť, že vie byť seriózny, resp. to, že všetko a všetkých netreba brať tak vážne, sa dá ukázať aj takto.

Pán času - The Husbands of River Song (2015) (epizoda)

When the wind stands fair and the night is perfect, when you least expect it, but always when you need it the most, there is a song.

Grimsby (2016)

Och Ježíšku na krížku to bola ale KOMÉDIA ! Mesiac som ju odkladala, ale ako som si ju vychutnala!!! Ako keď sa celý deň tešíte na jedlo, ktoré si dáte po príchode domov a zistíte, že vám ho nikto nezožral. Fokin' ósm! Chcem sa rozprávať o TEJ scéne, kde sa Saša navliekol do Markových handier, vydal sa do akcie a popritom mu hralo Cigarettes and Alcohol... nikto o tom nebude hovoriť? ŇJIE? Fajn. Len by ma zaujímalo, či to náhodou videl pán Gallagher (moja láska) starší... myslím, že by sa kúšťok pobavil. Vďaka takýmto filmom je život krajší.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Ej či to bolo dávno, čo som videla film o superhrdinoch, v ktorom minimálne polovica z toho boli moralistické kecy a nešťastné rozhodnutia americkej vlády, ktorej bordel museli upratovať good guys... Nie, pretože o tom je každý podobný film a ZRAZU to ľuďom vadí... že majstri slova potrebujú predviesť svoje verbálne schopnosti, surprise madafaka! 3 hodiny! a kecy mi vonkoncom nevadili, až som sa bála, že sa budú len biť...fijúúú. Veľmi pekné exteriéry, minimum lásky plodiacich záberov, Jeremy Irons Wow! A Ben... veľký BEN, enormný Ben!!! To bola slasť pre oko, úžasný zrelý a prezieravý superhrdina, o ktorom by som si bez mihnutia pozrela aj celý film, po všetkých ostatných, ktorých je asi 637.

Deadpool (2016)

Just call me angel of the mornnig ANGEL, just touch my cheek before you leave me DARLING. Humor je jedna z najkrajších vecí na tomto svete a s týmto filmom tvoria odteraz samostatnú kategóriu mojich zvládacích stratégií. Niektorí by si mali naordinovať chill pill, aby nebrali všetko tak bolestivo seriózne. Lebo je to hádajte čo.. SMIEŠNE!

Captain America: Občanská válka (2016)

Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas yes yes yes videla som film ko-neč-ne! Mala by som sa upokojiť, ale dnes nie. Vždy keď vidím Buckyho, spomeniem si na rozprávku Kresadlo. Ale narástol, bakyyyy baky baky, rysy tvárovej oblasti boli menej viditeľné ale! Sebastian Stan mi napriek tomu postavil stan (haaaaahahaha!). Nebudem sa obkecávať okolo príbehu, postáv, hudby,..koho to pri tomto zaujíma... na to je tu odborníkov dosť.. bhá! No dobre, možno malý moralizujúci eľement, Steve sa správa ako šalabachter. Mám rada odveci komentáre.

Hříšníci (2011) (seriál)

Som tak rada, že som sa na toto dala. A zároveň v rozpakoch. Ale som si istá dvoma vecami, a síce, že niekoľko tak hnusných charakterov bez štipky poľutovania, som ešte nevidela stvárnených a napísaných tak dobre. Využitie toho "zo života" je na mieste a robí to veci ešte uveriteľnejšími. No a druhá vec... že sa proste nedá nemilovať Mickeyho. A Iana. Oboch, naraz, dokopy. Prečo ich potom láska neľúbi keď oni sa tak ľúbia... ? Anyways, dávam tvorcom novú sériu na to, aby napravili to, čo výsostne posrali, seriózne, vo všetkých tých zmätkoch bol tento zmätok jedným z najkrajších. V opačnom prípade mažem hviezdy, mažem z obľúbených a mažem spomienky (muhaha, ešte to tak! Justinovu ric a Camerona Monaghana ponechám).

Marťan (2015)

A Mark Watney získal svoj Iron Manovský manéver, čo bolo pre film celkom na mieste. Nuž tuto sa s tým nebavčali, všetko išlo frišne, šnela a zrazu bolo stráááášne jednoduché naložiť celého Pathfindera, resp. celú, nevermind. Ale zase "skutočný" a ukážkový vizuál toho, ako by ste vyzerali, keby ste zopár mesiacov žrali iba zemiaky. Matt si jednu celú hviezdu zaslúži, ale už by ste ho fakt mohli prestať posielať do vesmíru. Skvelý výber hudby, ktorá to perfektne odľahčila, lebo plánovaný humor pôsobil na Zemi miestami až príliš ...awkward. Watney bol predsa okrem najlepšieho botanika zároveň aj navtipnejším človekom na planéte.