Vzdušný úder (2004) odpad!

opravdu špatný vtípek,v životě sem neviděl tak špatnej film,dialogy byli tak neskutečně debilní až sem brečel smíchy,stejně trak nad výkony neherců no a co se týče těch suprovejch vrtulníků na vovladačku,tak to bylo v týhle stupiditě nevtipnější,ty vole to je tak špatný že by v tom nehrál ani seagal a to už je co říct!!!!

World's Finest (2004) odpad!

Vítám fiktivní trailery,mám rád krátkometrážní snímky,ale když někdo talent nemá,tak ho prostě nemá,zoufalé,smešné a nudné.

Zahulíme, uvidíme (2004)

odporné,je vidět jak se lehce nechají unést hloupoučcí lidé na hloupoučkých vtípcích.stačí si dát blafa ze špeka a hahaha můžem se smát debilní komedii.i kdybych vyčadil včechno mauwí wauwí na světě,tak se těmhle debilům smát nebudu.chceteli vidět dobrou komedii o trávě,mrkněte na cheech and chon up in smoke,nice dreams nebo mazaní hoši.tohle je totiž odporná teen kravina.

Zloději paměti (2004)

Juliane Moore vážně žeru,mimozemšťany jak kdy....:-D dobře zvládnutý mystery thriller o mizení malých dětí,scénář má super odbočky a všelijaké nevyřešené narážky,herci jsou výborní a režie zábavná,celkem mě udivuje menší hodnocení,ale každýmu podle jeho gusta.

Zloděj životů (2004)

Jako pavouk, Sběratel polibků, Vraždy podle Jidáše, Sběratel kostí, Zloděj životů a další a další mysteriózní thrillery podle šablony na jednu propršenou neděli a to já docela můžu.Bohužel Taking Lives je průhledný až to bolí.Šílený castingový fail který zabil veškeré napětí a prozradil divákovi úplně všechno, stejnou chybu udělal i Eastwoood ve svém filmu Blood Work.Vraha si bohužel řekne opravdu každý vesnický Pepík a tu mini roli ve který si zaštěkal Kiefer Sutherland snad ani nemohli myslet vážně.Naštestí je příběh i přes svoji neskutečnou průhlednost docela zajímavý a šukací scéna s Angelinou si tu vratkou triplstárku pojistila.Jeden z těch průměrnějších kousků.60%.

Zoufalé manželky (2004) (seriál) odpad!

NEVIM CO KDO NA TOMHLE SERIÁLU VIDÍ,PROSTĚ NECHÁPU,NUDNÁ STUPIDNÍ DEBILITA PLNÁ NESYMPATICKÝCH POSTAV.TERI HATCHER JE PĚKNÁ ASI JAKO MOJE RANÍ STOLICE.

Zrození (2004)

na rádoby mysteriózní romantická dramata,kde navíc hraje nicole kidman,jsem vyloženě vysazenej.neříkám že je to úplně dementní,jen na hlavu padlé...tohle není můj šálek čaje.

Ztraceni (2004) (seriál)

První sérii jsem sledoval se zatajeným dechem,druhou s obrovským nadšením,třetí s mírným znechucením a učtvrté už jsem se jen smál a na zbytek sem se už jenom vysral...takhle to dopadne když se ždíme,ždíme a ždíme... :-(

4400 (2004) (seriál)

průměrný seriál,který si hodně půjčuje od akt x,ale díky svému tématu a překvapivě dobrým hercům,se to sledovat,kult jako ztraceni nebo akta x z toho nikdy nebude a seriál nejspíš skončí v úplném zapomění,ale špatné,to rozhodně není.5 z 10.