Interstellar (2014)

Naprosto výjimečný film nad kterým odmítám intelektuálně ohrnovat nos a hnidopišsky pitvat nedostatky. Film pokládá základní otázky a snaží se na ně odpovědět. Rozum, věda, humanismus, pokrok, nezlomnost, boj o přežití, hlad po vědění, odkrývání nových obzorů,  optimismus. Má lidstvo jinou možnost? Děkuji Christophere!

Podezření (2022) (seriál)

Naprosto geniální a geniálně zahrané. Vyhořelá opuštěná žena v přechodu jejíž život připomíná peklo se brání agresí vůči svému okolí. Chlap by takovou situaci řešil chlastem a bezdomovectvím. Ženy jsou jinak nastavené. Takže až se setkáte s  nepřátelským chováním prodavačky, zdravotní sestry apod. vězte, že je to oběť semletá životem.

Stáří není pro sraby (2022)

Měl jsem snahu, ale nejde to. Proč by měl být film o stáří trapný, smutný, nezábavný a nudný? Pamatujete na skvosty  jakým bylo Babí léto nebo Utopím si ho sám? Jedna hvězda za herecké výkony.

Je suis Karl (2021) odpad!

Poslal jsem mladému talentovanému režisérovi námět na umělecké zpracování hromadného znásilnění devíti žen 18 mladíky ve věku 15 až 21 let původem ze severní Afriky na Silvestra 2021 v Miláně. Určitě se toho ujme se stejným entuziasmem.

Severní Marseilles (2020)

Povinný film pro všechny multikulturní levičáky paní Šojdrovou, Rozoumka, Rumla a spol. Co to prohlašují kandidáti na francouzského prezidenta v roce 2022? Přišel čas vyčistit některé čtvrti, pronásledovat vůdce gangů, otrapy, zločince, dealery? Kolik tisíc zločinců, dealerů chtějí vyčistit? Konec filmu připomíná film Vyšetřování skončilo, zapomeňte. Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán. Asi jako když Orbán Viktor postavil plot aby zabránil migrační krizi.  Wir schaffen das! Ať žije Evropská unie!

Poslední souboj (2021)

Hezky vytvořený středověk, dobré herecké výkony, ale na Markétu  Lazarovou to nemá.

Trumbo (2015)

Dobře natočené a zahrané retro. Místy rozvláčné. Spacáková revoluce 50. let. Aneb jak zlí, zkorumpovaní konzervativci a pravičáci ubližovali hodný, čestný, správňáckým, bohatým, americkým komunistům. Naivní kaviároví komunisté všech zemí spojte se! Velmi aktuální právě dnes. Zelený úděl, gender, 56 pohlaví, multikulturalismus, neomarxismus ...

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Čtyři hvězdy. Pokud se krize středního věku léčí tím, že všechno kolem sebe rozmlátíte tak dobrý. Konec nebyl moc komediální. Naštvání z Travesty. Ne není to legrace. Je to násilím vnucovaná ideologie.