Austin Powers: Špion, který mě vojel (1999)

Co dodat? O něco slabší než jednička. Myers zde však má už třetí roli, stále některé povedené vtipy. Co dodat? Průměrné pokračování. Dr. zloun a Mini-me jsou k nezaplacení. // Poprvé viděno 10. Května. 2012

Austin Powers: Špionátor (1997)

Mike Myers, jedn z nejlepších komiků současnosti válí v této brilantní parodii na Jamese Bonda... V dvojroli a to hrdiny i paoucha, některé scény a hlášky jsou k nezaplacení, například scény v kasínu patří mezi nejvtipnější, líbí se mi obsazení Setha Greena, který ma ve filmu dobrý vztah s otcem :). Jedna z mých nejoblibenějších komedií... // viděno celkem 7X, poprvé 8. Června. 2012

Ať žijí duchové! (1977) odpad!

Netuším, co na tom kdo vidí, chtěl jsem se na to podívat několikrát, ale vždycky jsem to vypl, vždycky jsem se roznudil. nuda nuda nuda...

Asterix a Olympijské hry (2008)

O hodně slabší než předchozí díly, ale stále se na to dá koukat. Fajn parodie na starodávnou kontrolu dopingu, olympíjské hry samotné a Bruta co se snaží zabít otce. Ale docela škoda že roli Asterixe zaskočil Clovis Cornillac. Viděno 2X, poprvé 5. Září. 2009

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Průměrný film, ale smál jsem se málem k smrti, báječná rodinná zábava paroddující starověký Egypt rozhodně stojí za to vidět.

Americký táta (2005) (seriál)

Seth MacFarlane jen boduje v tomhle skvělém zástupci Family Guy. Mě to příjde dost jako Family Guy s rozdíly těma že American Dad! se více soustředí na humor zesměšňující konzervatismus a církev, zkrátka více společenského humoru. Já však jsem člověk který nemůže vystát konzervatismus ani náboženství, v tom se hodně se Sethem nejspíš shodujeme, proto jsem jeho tak velký fanoušek, a především tohoto seriálu, který považuju za jeho nejlepší. Ten seriál kde dabuje bigotního bezhlavého konzervativního sexstického přehnaně mužného suchara který pracuje pro CIA. Hodně vtipů ze seriálu jsou právě o těchto jeho vlastnostech, což je k nezaplacení, dále je tu Roger, ožralý polidštěný perverzní mimozemšťan který se fláká v podkroví, kterého považuju za nejlepší postavu. Pokud jde o další podobnosti s Family Guy, mě Rogger připomíná hodně reinkarnovaného Stewieho, Hayley zase Briana, Francine zas Lois a Meg by měla být převtělena asi do Steva s Klausem kteři se jí podle mě dost podobají. Vynikající parodie na konzervativní politiku a Seth MacFarlane v ní dává skvěle najevo jak je konzervatismus špatný. BRAVO!!! ZAJÍMAVOSTI Roger je jediná postava, která se objevila ve všech dílech. // Postava Bullocka je nápadně podobná jeho dabérovi Patricku Stewartovi. // Po postavě Hayley její dabérka Rachael MacFarlane, Sethova sestra, pojmenovala své první hudební album ''Hayley sings''. // Postava mluvící rybky měla být původně francouzkého původu a měla se jmenovat François, nakonec ale vznikl německý Klaus. // Chyba v seriálu: Klausův mozek byl údajně předán do ryby na Zimních olympíjských hrách v roce 1986, v tomto roce se ale ve skutečnosti nekonaly.

Agent WC 40 (1996)

Sice slabší než jiné filmy s Lesliem Nielsonem, ale stále fakt sranda, mám rád skoro všechny Nielsonovy parodie, ale tuhle považuju spíš za takovou slabší z ních ale stále prvotřídní sranda.

Agent v sukni 2 (2006)

Podle mě o nic lepší ani horší než jdnička. Opět nic moc

Agent v sukni (2000)

Průměrná komedie s průměrnými herci jen tak na zabití času. Nic moc