gonga

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 22.7.2019  18:15
    Spoluvina (2018)

Vcelku nezáživný a pomalu vyprávěný příběh jednoho čínského trouby, který se většinu času chová jako zaostalý dement a divák moc nechápe, proč by si jej měl oblíbit ať už on či rodina jeho mistra. Myslel jsem, že film bude o sbližování žáka s mistrem, většinu času ale zabere zpytování svědomí hlavní postavy, ne, hrdiny se skutečně napsat nedá. Po pravdě řečeno moc nechápu, proč byl tento příběh natočen, nic zajímavého se tam nestane a hlavní postava je budizknicemu od začátku do konce, který se nijak zvlášť nesnaží svoji situaci změnit k lepšímu, jen dělá, co se mu řekne a to také ne vždy.

• 15.7.2019  22:27

Vaření nastavované kaše, kde všichni trochu zestárli a už nejsou ani roztomilí. Jinak stupidní a nesmyslná zápletka a tradiční hype na csfd.

• 10.7.2019  10:21
    Čas dluhů (1998)

Za zmínku stojí leda slušný, neafektovaný, velice civilní a přirozený výkon Lucie Bílé. Její postava působila v této parodii jako z jiného světa. A kdo dělal ty příšerné postsynchrony?

• 30.6.2019  08:11

Jako člověk, kterému hudba The Queen nic neříká, musím uznat, že se to povedlo, byť myslím, že film je dost krotký a Freddie byl daleko větší bouřlivák. Když ale začne v závěru zpívat : "I'd sit alone and watch your Light, My only friend through teenage night...", zježí se člověku i ten poslední chlup na těle.

• 30.6.2019  00:18

Film, ve kterém si hlavní role Troška zřejmě obsadil svého tehdejšího eféba, jinak si volbu toho nehereckého prkna nedovedu vysvětlit. Chlapec bloudí po světě s jedním neustále zpruzeným výrazem, hluboce pohrdající všemi ostatními, byť sám je leda lempl a trotl. Nějak nechápu, jaký smysl má natočit výpověď, ve které nikdo nic nevypovídá, jen se plácá po světě a ještě je nesympatický blbec. Nejhůř vypadají scény mezi tím chlapcem a Janou Krausovou, která na rozdíl od něj, umí hrát. To si jeden říká, jak to ona mohla vydržet. Film o nikom, ničem a k ničemu.

• 26.6.2019  16:07
    Vzplanutí (2018)

Nuda, zmatek.

• 23.6.2019  14:16

Kniha je samozřejmě daleko lepší, přesto se na film vyplatí podívat. Ve druhé polovině trochu ztrácí dech, kvalitu ale ne.

• 20.5.2019  07:02
    Mickeyho klubík (TV seriál) (2006)

Neuvěřitelně stupidní a myšlenkově impotentní, nevkusná taškařice pro nejmenší. Uživatel Gemini vše popsal naprosto přesně.

• 19.5.2019  07:21
    Eurovision Song Contest 2019 (TV pořad) (2019)

Skutečnost, že ještě dnes někdo sleduje tuto zcela obskurní a nevkusnou show, vcelku dobře ilustruje současnou realitu,kdy ta samá část obyvatel volí Zemana a Bureše.

• 27.4.2019  15:08
    Mikrobi (TV seriál) (1972)

Těžko hodnotit, ale za socialismu jsem z toho coby dítě byl paf.

• 13.4.2019  00:24
    Line of Duty - Season 3 (série) (2016)

Nejlepší série.

• 8.4.2019  12:32
    Line of Duty - Season 2 (série) (2014)

Ještě o pořádný kus lepší než první série, naprostá scénáristická a filmařská paráda.

• 3.4.2019  14:59
    Rapl - Dobro došli! (S02E13) (epizoda) (2019)

Díky uživateli Mallinali za to, že si dal práci se shrnutím největších debilit, které se v tomto díle vyskytly, sám jsem na to chuť neměl. Druhá řada byla seriálem na pomezí frašky, nechtěné komedie a krimi, kdy ke frašce sklouzávala asi nejčastěji. Celý tento zmar korunoval Pachl svým arogantním vyjádřením a poslední díl , který již byl parodií kdysi dobré kriminálky.

• 31.3.2019  17:20

Co si budeme povídat, holky nejenže Matěje chtěly, holky mu chtěly dát jako o život. Jenže Matěj byl holt vocas a vemeno, takže se pořád jen šklebil jako pitomec a skutek utek. Film pitomej a hlavní hrdina král tragédů.

• 18.3.2019  20:40
    Rapl - Cvokhaus (S02E11) (epizoda) (2019)

Bizár pokračuje a nabírá obrátky.

• 5.3.2019  11:08

Vynikající Halka Třešňáková mě zcela rozbourala.

• 24.2.2019  06:04

Strašidelné loutky a nepříliš inteligentní obsah.

• 20.2.2019  11:15
    Zelený servis (TV seriál) (2016)

Skvělý seriál ze současného New Yorku, který není ani tolik o dealerovi travky jako o jeho možných i zcela nemožných klientech. Po shlédnutí jedné série jsem ztracen a nucen seznat, že můj život je v porovnání s životy postav tohoto seriálu beznadějně nudný a nezajímavý.

• 19.2.2019  11:13

Krásné dětské pohádky, něžné a vlídné, s pěknou hudbou. Balzám na duši a děti je milují.

• 10.2.2019  13:34
    Děti noci (2008)

Film o chcípácích pro chcípáky, které leda tak ujistí v jejich sebelítosti. Nic se tam neděje, nic se nestane, táhne se jako smrad a nakonec jen vyvane do prázdna.

• 9.2.2019  18:50
    Bronzová zahrada (TV seriál) (2017)

Poslední, naprosto dementní díl sráží kvality této série. Ano, opravdu by bylo lepší, kdyby Moiru nenašel.

• 6.2.2019  07:49
    MOST! - Epizoda 5 (E05) (epizoda) (2019)

U tohoto dílu jsem se moc nezasmál, ale i přesto se mi to líbilo.

• 4.2.2019  07:24

Nuda, nuda , nuda. K případu nic extra zásadního, zato o Hayesově manželství už víme skoro všechno stejně jako o jeho zmateném stáří. Tohle se nedá srovnávat ani s druhou sérií, natož s druhou.

• 27.1.2019  18:20
    Kluci z hor (2018)

Nikdy nepochopím, jak neumětel Magnusek dokáže do svých paskvilů sehnat tolik dobrých herců. Plus už vůbec nepochopím, kde na ty svoje propadáky bere peníze, to tedy všechna čest.

• 26.1.2019  20:48
    Nepohádky - Série 1 (série) (2018)

Neuvěřitelně stupidní scénář graduje posledním dílem série. O hereckých výkonech ani nemluvím, sympatickou postavu, aby jeden pohledal.

• 23.1.2019  20:52
    Rapl - Echt gold (S02E03) (epizoda) (2019)

Druhá série, nerad to říkám, zatím stojí úplně za hovno. Nesympatické postavy, blbý děj a tak různě.

• 23.1.2019  20:21

Třetí série zatím nejslabší a toto byl dosud nejslabší díl.

• 18.1.2019  11:04

Tento díl byl snad parodie, ne? Antonín Duchoslav a další náckové působili jako karikatury, touha udělat z nich úplné blbce překryla veškeré seriózní herectví. Ne snad, že bych skutečné neonazis nepovažoval za idioty, ale musejí vypadat jako nesvéprávní?

• 27.12.2018  17:44
    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)

Seriál by byl fajn, nebýt naprosto slizkého Freda, který se většinu času chová jako úplný debil, který místním neustále leze do zadku.

• 6.12.2018  19:30
    Japonsko, má láska (TV film) (1992)

Ne tak dobrý dokument klouzající po povrchu, pochopitelně poplatný době vzniku a osobě vypravěče. Myslím, že mu Vačkář coby průvodce trochu uškodil, přece jen poslouchat jeho neustálé narážky na "Japonečky" a jejich krásu nesedí každému. Je zajímavé, že způsob, jakým se o ženách vyjadřuje v tomto dokumentu je dnes již poněkud přes čáru.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20