Zkouškové období (1990)

Film, ve kterém si hlavní role Troška zřejmě obsadil svého tehdejšího eféba, jinak si volbu toho nehereckého prkna nedovedu vysvětlit. Chlapec bloudí po světě s jedním neustále zpruzeným výrazem, hluboce pohrdající všemi ostatními, byť sám je leda lempl a trotl. Nějak nechápu, jaký smysl má natočit výpověď, ve které nikdo nic nevypovídá, jen se plácá po světě a ještě je nesympatický blbec. Nejhůř vypadají scény mezi tím chlapcem a Janou Krausovou, která na rozdíl od něj, umí hrát. To si jeden říká, jak to ona mohla vydržet. Film o nikom, ničem a k ničemu.

Knoflíková válka (1962)

Kniha je samozřejmě daleko lepší, přesto se na film vyplatí podívat. Ve druhé polovině trochu ztrácí dech, kvalitu ale ne.

Mickeyho klubík (2006) (seriál)

Neuvěřitelně stupidní a myšlenkově impotentní, nevkusná taškařice pro nejmenší. Uživatel Gemini vše popsal naprosto přesně.

Eurovision Song Contest 2019 (2019) (pořad) odpad!

Skutečnost, že ještě dnes někdo sleduje tuto zcela obskurní a nevkusnou show, vcelku dobře ilustruje současnou realitu,kdy ta samá část obyvatel volí Zemana a Bureše.

Mikrobi (1976) (seriál)

Těžko hodnotit, ale za socialismu jsem z toho coby dítě byl paf.

Line of Duty - Season 2 (2014) (série)

Ještě o pořádný kus lepší než první série, naprostá scénáristická a filmařská paráda.

Rapl - Dobro došli! (2019) (epizoda) odpad!

Díky uživateli Mallinali za to, že si dal práci se shrnutím největších debilit, které se v tomto díle vyskytly, sám jsem na to chuť neměl. Druhá řada byla seriálem na pomezí frašky, nechtěné komedie a krimi, kdy ke frašce sklouzávala asi nejčastěji. Celý tento zmar korunoval Pachl svým arogantním vyjádřením a poslední díl , který již byl parodií kdysi dobré kriminálky.

Matěji, proč tě holky nechtějí? (1981)

Co si budeme povídat, holky nejenže Matěje chtěly, holky mu chtěly dát jako o život. Jenže Matěj byl holt vocas a vemeno, takže se pořád jen šklebil jako pitomec a skutek utek. Film pitomej a hlavní hrdina král tragédů.