Samuraj (2009)

Až příliš pietní, ale jinak dobré.

Město (2010)

Těžce snáším filmy, kdy se ze zločinců stávají napravení jen prostým otočením stránky a za své vykoupení platí jen velmi, velmi málo.

Pyšná princezna (1952)

Sračkooidní klasika ve službách bolševické lůzy.

Gumídci (1985) (seriál)

Když nic, tak geniální jméno tupouna Stoupy ve mě zůstane navždy.

Planeta Země po vymření lidstva (2008) (TV film)

Mnohem lepší než tento povrchní seriál je kniha Alana Weismana Svět bez nás, která problematiku probírá do netušené hloubky a z mnoha různých úhlů pohledu.

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Na počátku pomalejší tempo, mnozí mistrovi fanoušci byli zklamáni, zvlášť když viděli, že mistr sám režíruje pouze první díl. Co ale následovalo? Pecka, bomba, luxus, špica...nemám co dodat, seriál, u kterého jsem na konci měl pocit, že jsem zatím viděl jen vynikající úvodní film a to nejlepší nás teprve čeká. Nebývalý potenciál, který bude, doufám, rozvinut v následující sérii. Jimmy, Richard, Margaret, agent Nelson a mnoho dalších si zaslouží ještě víc.

Skečbar (2010) (pořad) odpad!

Ano, hodně tristní podívaná. Vlastně je mi obou aktérů líto.

Občanský průkaz (2010)

Díky za skvělé herecké výkony, díky za připomínku, že ta doba byla pěkně zkurvená, že báječný léta nebyly až tak báječný. Škoda, že že to bylo moc dlouhý a škoda, že sebe jsem tam nepoznal. Plus musím poznamenat, a to je největší problém filmu, ze takhle to opravdu tehdy nebylo. Představitelům ústřední čtyřky vzdávám hold, byli přesně takoví, jací měli být. A o Janu Vašim, který hrál malého Matěje, musím napsat, že byl takřka geniální.

Dokonalý svět (2010) (seriál)

Není to žádná špička, ale Zuzka Norisová je kouzelná a Jitka Čvančarová kočka. A vůbec, ty odpady tady jsou buď výrazem pseudointelektuální povýšenosti nebo nedostatku nadhledu.

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

Co jsme se dozvěděli: že Michael Douglas je pořád sakra sekáč, že rodina je důležitá a že finanční špičky jsou kurvy. Pro někoho málo, pro někoho dost. Mě to nestačilo, ale i tak je to skvěle natočený film.