Přátelé Zeleného údolí (1980) (seriál) odpad!

Tak tenhle seriál jsem z duše nesnášel už v dětství a zaplaťpánubohu to tak zůstalo dodnes. Brutus humus.

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

O vidlácích pro vidláky, moje nová guilty pleasure, ehm. pleasure? Ale no tak...fuj! A ta banda, co se tam sešla, ti tomu dávají korunu. Rómská matka rodu, která neumí vařit, intelektuálka s Wilburem Smithem v knihovně, vytlemený homosexuál, zpruzená bába, který nic nevoní a závěrem pipka, co si myslí, že svět je růžová gombička. Hnuj.

Copak je to za vojáka... (1987) odpad!

22.2. 2010 - 74% na čsfd ? Je zde cosi shnilého... Zdá se, že mnozí nezažili a jiní rychle zapomněli. Za zmínku stojí výkon Víti Jandáka, který zde v postavě vepře se zeleným mozkem konečně zahrál sám sebe.

Agora (2009)

Film mimo jiné o tom, že dav se vždy mýlí.

Svítání (2009)

Bohužel. Bohužel je tento film plný takových lapsů a scénáristických kiksů, že z nadprůměrné podívané se zajímavě načrtnutým začátkem padá hlavně vinou scénáře do béčkových hladin. Proč se lidé ve filmu přesunují takřka výhradně v noci? Aby je upíři mohli snadněji chytat! A tak dále, pořád dokola. A závěrečné rozuzlení s lékem a hlavním padouchem? Tak předvídatelné, až hloupé. Je mi líto, ale po začátku šla kvalita dolů jak na černé na Medvědíně.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Herecké výkony bezchybné, výtvarné pojetí výborné, tak co se mi, sakra, pořád nelíbí? Asi příběh, ten mě nezaujal, za srdce nechytil, do hlavy se nezapsal...je to smutné, ale nudil jsem se. Nevím, zda není chyba ve mě, ale do konce jsem nepochopil, co mi chtěl režisér říct. Pokud mi chcete odpovědět, že něco o zaprodání se ďáblu, odpovím já vám: "no a co?" To už tu bylo a mnohem lépe. A když Fausta, tak si raději přečtu toho od Goetha. Jen lepšího ďábla ve filmu jsem ještě neviděl.

Alfréde, Alfréde! (1972)

Svěží a příjemný film, který mě potěšil v jednom hnusném zimním dni. A český dabing se opět skvěle povedl, Ondřej Vetchý a Eliška Balzerová, oba vynikající." Kde jsi? Co děláš??" - "Sedím na hajzlu a seru!!!" ...to jsem se poprskal kafem.