Harry Brown (2009)

Opruz dámy a pánové. Sice slušně depresivní atmosféra, ale Michael Caine jako rozklepanej starej dědek se záduchou, kterej by netrefil ani růži na střelnici. A závěr vše dosral totálně.

Počátek (2010)

Stejně jako temný rytíř, je tento film od začátku velmi přeceňován. Vzbuzuje sice povrchní dojem, že v něm do sebe všechno zapadá, ale nezapadá. A dějová linka s Cobbovou manželkou v hlavě? Boha jeho, to se nedalo snést. Ta baba mě srala nejvíc. Ještě, že soundtrack se povedl, byť se Zimmer už poněkud vykrádá. Navíc chladné, s logickými kiksy a hlavně PRÁZDNÉ. Zklamání na které jsem za tři dny úplě zapomněl a dnes už ani nevím o čem bylo.

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Co si budeme namlouvat, pokud jste četli knihu dřív než viděli film, nemá ani smysl se na něj dívat.

9. rota (2005)

Šlo to, ale některé patetické výlevy, zejména na konci, si tvůrci opravdu mohli odpustit. Paradoxně mi jako lepší připadala první polovina.

Kawasakiho růže (2009)

Přistupoval jsem se skepsí a odcházím nadšen. Hereckými výkony všech, věrohodností postav, obrazy, výtečně zvolenou hudbou, tento film se povedl.

Solomon Kane (2009)

Škoda scénáře, být lepší přidal bych na čtyři. Dílo malované podmanivě temnými obrazy, které ani na chvilku nevyměkne a nezjemní a to je sakra dobře.

Ip Man (2008)

Konečně film o bojovém umění, který není k smíchu.

Hard Boiled (1992)

Přihlouplá a pro našince směšná slátanina, kde mrtvoly padají jako kuželky a nic jiného se neděje. Bez špetky nadhledu a jakéhokoliv přesahu. Další z mnoha na csfd "overrated" snímků.

Drsný časy (2005) odpad!

Bale je asi pan herec, když už jsem hlavního hrdinu bytostně nesnášel po deseti minutách filmu, ale popravdě nechápu proč někdo adoruje filmy tohoto typu o dvojici vypatlaných kreténů, na které je škoda slov. Jedna hvězda za herecké výkony.

Dvojníci (1984)

Na podobných filmech je vidět, že většina hodnotících na ČSFD je z věkové kategorie, která je viděla v dětství a tehdy si také tyto nebetyčné pitomosti zamilovala, jinak si tak vysoké hodnocení podobných krávovin nedovedu vysvětlit.