Akta Pentagon: Skrytá válka (2017)

Steven S. zjevně za zenitem...se s tématem vypořádal celkem se ctí, i když množství informací někdy až nudí, přesto lepší počin z poslední režisérovy tvorby. Na klasiku jako Všichni prezidentovy muže s podobným tématem to ale nemá ani náhodou.

Nádech pro lásku (2017)

Sladkobolný příběh...se zajímavým příběhem, ale film příliš citově vydírá, ke konci to je dost nesnesitelný patos.

Ztracen v džungli (2017)

Průměr...a pokud chcete vidět zajímavější zpracování podobného příběhu, tak se podívejte spíše na 40 let starý film Zázraky se dějí..

Coco (2017)

Geniální animák...ač se to z prvních minut nezdá, špičkově vizuálně zpracovaný originální nápad a scénář. Jeden z mála filmů, který si z mého pohledu z nominací zaslouží Oscara.

Sedm (1995)

Pro mě doposud nejlepší thriller.

Borg/McEnroe (2017)

Dobře zfilmované...i když tomu něco chybělo-trochu větší napětí a i kdybych o tenise nic nevěděl, tak mi dojde, že si scénárista hodně vypomohl fantazií. Nakonec sám McEnroe film odsoudil s tím, že nemá s realitou nic společného a Borg prohlásil to samé.

Dej mi své jméno (2017)

OK...škoda těch úvodních nudnějších 20 minut. Naopak posledních 20 minut je exkluzivních.

Já, Tonya (2017)

Zdařilé drama..z prostředí krasobruslení, které nemám rád, ale to není rozhodující, protože příběh je dobře zfilmován, i když to není žádný zázrak..