KeanuTheBest

2 body

1 2 následující >>
    • 19.3.2013  22:22
    Temný obraz (2006)

No....docela hrůza...mnohem víc by mi to řeklo, kdyby to nebylo animované a ještě tak zvláštně...ani Keanu ani Wynona to tady teda nezachrání....zkoukla jsem z donucení do konce......škoda.

• 19.3.2013  22:12

Kleopatra - naprostý souhlas s tvým komentářem :D fakt jetej příběh, podle mě to nemá hlavu ani patu. Ale u tvého komentáře jsem se pobavila :D uplně to odpovida filmu, líp bych to nenapsala.

• 19.3.2013  16:24

Nádherný sladký příběh. Mezi Gerardem a Hilary to velice jiskří, takže filmový vztah jsem jim teda ,,žrala" a velice mě dojímal.....Nezapomenutelná je zde i Lisa Kudrow jak si oťukává chlapy - Jste sám, aha tak nashle etc. :D:D příjemná oddychovka, která nikdy nezklame.

• 19.3.2013  16:18

Luxusní film a ještě luxusnější soundtrack!!! Rozhodně doporučuju. Krásní lidi, romatnika, intriky a ten nejkrásnější filmový polibek :) Tak moc se k sobě Ryan a Reese hodili, že se dali dohromady i v osobním životě, škoda jen ,že jim to nevydrželo. Moc hezký.

• 19.3.2013  15:36

Nejklasičtější a nejkrásnější pohádka....kam se hrabou ty dnešní...toto je klasika..společně s Obušku z pytle ven, Dařbujánem a Pandrholou atd. Pan Werich je pro mě legendou českého herectví společně s panem Burianem a zde dokonce hrají spolu, takže luxusní kombinace. Hrozně vtipná dvojka a pro mě ukázka jak má vypadat klasická nádherná pohádka.

• 19.3.2013  15:33

Nejslabší z celé trilogie, nicméně se zde vše aspoň rozuzlí. Druhá půlka již vtáhne do děje víc...Triky sice opět na vysoké úrovni..ale přišlo mi to jako honba za výhrou války a nic kromě toho. Takový silnější průměr.

• 19.3.2013  15:26

Bezkonkurenční dokument o bezkonkurenčním filmu. Až tady se člověk dozví, jaká to musela být makačka to celé natočit a pro herce někdy zvládnout ty fyzicky náročné scény! A hlavně taky co filmu museli obětovat....kus života. Rozhodně doporučuji shlédnout, protože až tady si to člověk uvědomí, že čtyřka Reeves, Moss, Weaving a Fishburne jsou prostě borci.

• 19.3.2013  14:32
    Pelíšky (1999)

Nejlepší český film!!! Hlášky jsou nezapomenutelné..,,Matko neser", ,,Maršal Malinovski", ,,Skleničky a proletáři" jsou pro mě prostě klasika, na kterou se dá dívat pořád dokola...poprvé jsem viděla v autobusu po cestě do Chorvatska (velmi hodící dívat se na vánoční film) :D a úplně jsem zapomněla kde jsem a kam to jedu. Hvězdné obsazení herců to již jen podtrhuje. Klobouk dolů - české filmy nebývají tak povedené.

• 19.3.2013  12:31

Taky naprosto bezkonkurenční film, stejně jak jedička, i když dvojka mě možná i po letech dokáže rozesmát víc....hlášky jako ,,Posílám ti cihlu spratku" nebo ,,Harry ty ses polil kolínskou? Ne, provaz je namočenej do petroleje..Proč by někdo namáčel provaz do petroleje? " :D No prostě naprosto nejlepší komdie společně s jedničkou, neomrzí se mi nikdy! Škoda, že dnes se jiř nic takového nenatočí. Nejlepší herec je pro mě jednoznačně Daniel Stern. Márv jede!!!!!

• 19.3.2013  12:12

Reloaded je jiný než Matrix 1, zaujme už od začátku perfektními efekty které jsou samozřejmě opět nadčasové a o několik let dopředu. Více zde zaujme vztah mezi Neem a Trinity, již úvodní scéna ze Sionu je nepřekonatelná. Hudba (Fluke-Zion) :) Mnohem lepší než Revolutions.

• 19.3.2013  11:58
    Matrix (1999)

14.let starý film a je tak přelomový, jak kdyby se natočil letos! Nejvíc tento film člověk ocení, když se podívá na to, jak se film natáčel (Matrix Revisited)....pak mu teprve spadne brada...co ti herci všechno museli obětovat a čím museli projít před a během natáčení..co se museli naučit z bojového umění a jak dlouho museli tím filmem žít. Neskutečný. 1000% za nejluxusnější film, hudbua hlavně Herce s velkým H.

• 19.3.2013  11:52
    Bod zlomu (1991)

Perfektní námět, herci a jejich výkony, prostředí vln....romantika i akce..člověk se nenudí a film setsakramentsky uvízne v paměti. Jeden z filmů, které si budu pouštět pořád dokola.

• 18.3.2013  23:38
    Náhradníci (2000)

Musím uznat že film se mi líbí především díky Keanuovi. Nejlepší je scéna tance na http://www.youtube.com/watch?v=HX39oey7sa0 :D Jinak typicky americký film o hráčích am.fotbalu.....s pěkným, ač typickým příběhem....pětihvězda jen díky jemu..

• 18.3.2013  23:22
    Sám doma (1990)

Naprosto bezkonkurenční film, připomínající mi moje vlastní dětství. Film znám celý zpaměti a mohla bych ho nadabovat. Hlášky jsou bezkonkurenční. Film mohu sledovat v kterémkoli ročním období.....nezapomenutelný. Márf je nejlepší role :D :D bavím se u toho pokaždé. i když jsem to viděla aspon 100x. Nejlepší ,, Harry nehýbej se....Co to vyvádíš Márve? Ani hnout.......ty idiote jeden, ty blázne bláznivá.....Zabil jsem ho? Zabil jsem ho? Na tom nazáleží ty pitomče jeden, já tě srovnám i toho spratka!!!! :D"

• 18.3.2013  22:42
    Constantine (2005)

Co na filmu zaujme jsou především krásné efekty a ledově chladný výraz Keanu Reevese, který na něm působí hrozně přirozeně. Závislost na nikotinu je součástí filmu, jen se divím, že Keanuovi nebylo během natáčení z toho špatně, tahat jedno cigáro za druhým. Role mi k němu jde perfektně.

• 18.3.2013  22:04

Originální námět, díky tomuto filmu dnes máme světové hvězdy Keanua a Sandru. Oba perfetní výkony, díky kterým ukázali co v nich je. Nejlepší komentář - Nathalie :D Oceňuji, že režisér v té době dal příležitost obsadit 2 poměrně neznámé herce do takového kultovního trháku. Musím uznat, že mi některé scény přišly směšné (viz.létající autobus, který je asi zbaven zemské přitažlivosti)....ale ve finále velmi napínavý děj který udrží diváka v napětí.

• 18.3.2013  21:39

Při prvním sledování jsem byla z těch časových liniíí trochu zmatená, ale po shlédnutí po druhé už jsem se mohla soustředit více na dějové linie, než na nádherné hluboké oči. Líbí se mi shledání dvojice Keanu a Sandra po letech po filmu Speed. Příběh je velmi dojemný, ukazuje na pouto lásky, pokud lidi zjistí, že jsou stvoření jeden pro druhého....a jdou si za svým i přes překážky jako je dlouhý čas. Co mi tam vadilo je umírající otec - vůbec se to do děje nehodilo a bylo to tam navíc a zbytečné. Jelikož se k sobě Keanu a Sandra velmi hodí, všechno jsem jim věřila.

• 18.3.2013  21:30

Pompézní thriller, který perfektně ukazuje na herecký um hlavních postav, Al Pacino (satan), Keanu (advokát), a Charlize (psycho manželka). Mám ráda filmy s podobnou tématikou. Všichni tři obrovský respekt za herecký výkon. V závěru rozuzlení, a nezapomenutelná scéna dvojice Keanu a Al. Pro mladého Keanua je to druhá největší role v jeho kariéře, (předtím ještě Speed). Za mě určitě 5 hvězd a ne jinak....Musím se přiznat že je to i kvůli scéně s perfektním nahým zadkem..

• 18.3.2013  20:41

Nádherný příběh z obyčejného života..toto se prostě může stát každému a už to mě u filmu nejvíce zaujme....dokonalé herecké obsazení Keanu Reeves a Charlize Theron dokonale dokresluje smutný příběh...ukázka jak si lze také užívat života a ne pořád jen žít pracovním životem a nevážit si obyčejných věcí.....bohužel to člověku dojde až kdy je nemocný, a chce si užít poslední chvíle....no brečím pokaždé. I když nemusím romantické filmy ,tak tento mě stoprocentně dostal. Hudba taky 100%, soundtrack doporučuji. Kdybych mohla dát více hvězd, tak dám maximum. :)

1 2 následující >>