Rampage Ničitelé (2018)

V rámci žánru bezduchých akčních výplachů se jedná o lehce nadprůměrný snímek. Nic víc, nic míň.

Deadpool 2 (2018)

Deadpool mohl zůstat jako originální počin v rámci Marvel universu, ale druhý díl bohužel už působí poněkud trapně, obzvláště tím jak to celé je o jednotě rodiny, jak nějaký z dílů Fast and Furious.. A ještě hvězdu dolů musím za T.J. Millera, ta jeho postava už mě vysloveně iritovala. 70%

Avengers: Infinity War (2018)

V rámci žánru je to určitě to nejlepší co zatím bylo natočeno. CGI na nejlepší možné úrovni, povedené vtipy, skvělý záporňák, akční scény co mají hlavu a patu. Je to zvláštní, že to je de facto stejná blbost jako Justice League, ale přitom mě to baví tak moc jak mě DC filmy nudí.

Miluj souseda svého (2014)

Další skvělý film ve kterém exceluje Bill Murray. Dokonce mi tady ani nevadila Melissa McCarthy, kterou většinou nemůžu ani vidět. Zavěrečná scéna, kde Vincent poslouchá nahlas hudbu a jen tak z nudy si stříká vodu na pantofle co má na nohou, mi nasadila úsměv po zbytek dne. 90%

Zlomené květiny (2005)

Kdybych měl vybrat jednoho filmaře, který jde úplně mimo mě, tak by to byl asi Jim Jarmush. Všechny jeho filmy mi přijdou, že se tak nějak moc snaží být nenucené, až jsou bez jakéhokoliv náboje. Bill Murray, kterého naprosto zbožnňuji, to trochu zachraňoval, ale stejně u mě film nevyvolal žádnou emoci.

Já, Simon (2018)

Žijeme v krátkém historickém období, kdy filmy oslavující homosexualitu již nejsou tabu, ale zatím nejsou mimo, protože už by to nikoho nezajímalo. Kromě toho, že film zapadá do dnešní atmosféry hystericky propagované rovnosti pohlaví, sexualních orientací a nevím čeho všeho, tento film nemá absolutně co nabídnout, je to prostě homosexualní kýč. Zavěrečná scéna kde celá střední škola tleská, že konečně Simon zažil svůj první polibek na Ruském kole, je míň uvěřitelná než Pacific Rim.

Dokonalá loupež (2018)

Na první pohled je to celkem pěknej akční film. Ale celé to absolutně nedrží pohromadě a postavy jsou úplně dementní. Hlavní hrdina má problém udržet slzy, že ho opouští žena s dětma, ale všechen čas tráví se štětkama a chlastaním -> WTF? A takových nesmyslů jsem nemohl přehlídnout asi tisíc....

Kráska a zvíře (2017)

Nebýt toho autotune zpěvu, tak možná i hvězdu přidám.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Většina obsazení je katastrofální. Carrie Fisher už prostě neměla sílu na takovou roli, Adam Driver je směšný, Laura Dern vůbec nechápu co tam jako dělala (asi Disney chtěl přiblížit tento žánr paničkám, tak jednu obsadil). Děj je úplně nesmyslný, všechny situace tak nechutně uměle vytvořené, že se to málem dokoukat nedá....no prostě za mě takhle prosím ne. SW mám však rád a tak mě to přeci jen na ty 3* bavilo. Každopádně velké zklamání...