Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Cliff Booth se úspěšně stal jednou z mých nejoblíbenějších postav vůbec. Brad Pitt si kráčí pro Oscara. Scéna kde od něj dostane Bruce Lee nakládačku nemá chybu, stejně jako masakr na konci.

Srážka s láskou (2019)

"...and that's a blunt." Nejvtipnější film roku 2019.

Černobyl (2019) (seriál)

Bože jak já bych nechtěl žít v době SSSR, sice nám momentálně vládne STBák a komunisti, ale to je snad jen poslední záchvěv těch hnusů, vedle kterých i nejhorší jaderná katastrofa v historii nahání hrůzu s menší razancí.

Rozum a cit (1995)

Nejhezčí film na světě.

Muži v černém: Globální hrozba (2019)

Všechny předchozí díly MiB zbožňuju. Tentokrát však musím s hodnocením níž, jen nevím jak moc. Kdyby se to celé strašně křečovitě nesnažilo prosadit myšlenku "vidíte, i žena a ještě k tomu černoška už může hrát akční hrdinku v MiB", tak to není až tak špatný. Chris Hemsworth je jako Thor super, ale jinak mě v žádné jiné roli zatím nebavil. Scénař taky slabší, dokonce ani všemocná Emma Thompson to nevytáhne na víc jak 3*.

Černé zrcadlo - San Junipero (2016) (epizoda)

Nejlepší role Mackenzie Davis. Boží soundtrack a jedna z nejlepších epizod Black MIrror.

Apollo 11 (2019)

Vůbec si nedokážu představit jak bych přistání na Měsíci tehdy vnimal. V tak hluboce analogové době sledovat jak si pár lidí sedne na stometrovou, 3000 tun vážící raketu a nechá se vystřelit na jiné kosmické těleso, kde natočí pár videí a zase se bezpečně vrátí zpět na svou planetu. Kéž by za našich životů nastalo něco obdobného. Ale při srovnání tehdejších a dnešních technologií by snad ani kolonie na Marsu nebyla tak neuvěřitelnou podívanou.

John Wick 3 (2019)

O něco lepší než dvojka.

Avengers: Endgame (2019)

Musím hvězdu dolů za ultra stupidní scénu "ona není sama, my ženy držíme pospolu".