Nepřítel (2013)

Mysteriózní kravina, která nudí od začátku až do konce. Vše založeno na psím pohledu hlavního protagonisty. Proč tak pořád smutně až existencionálně čumí, ale z filmu nepochopíte. Doufám, že v tym Bojovníkovi, kterého asi nikdy neuvidím, čumí přece jenom trochu zmužileji. I když, kdyby takto čuměl i v ringu, mohla by to být docela prča.

Dobrý ročník (2006)

Totální antidepresivum. Podávat s dobrým vínem, nejlépe v listopadu, krátce po změně letního času. Nevíte o nějakém vkusném pornu s Marion ???

Dítě číslo 44 (2015)

No, ono to vlastně bylo sotva na tři, ale s přihlédnutím na velmi vysoký faktor ( ač asi ne úplně chtěný ) zábavnosti jsem musel dát čtyři. Takový pikantní guláš zahuštěný medem či spíš mišmaš jsem už dlouho neviděl. Výborné herecké obsazení, bolševické Rusko v česko americkém hávu, zcela nečekané teleportační a jasnovidecké schopnosti postav, vlkovský masakr ruským nožíkom ( u této scény jsem fakt byl rád, že nesedím v kině, bo by mně vyvedli a v duchu filmu zavřeli zřejmě do blázince, bo u některých scén se smát nahlas jeví nepatřičné, ale když já si fááákt nemohl pomoci :-D ) a volhy a tatraaplány a waterboarding a bahenní souboje a vůbec VŠECHNO tam bylo. Prostě více jak dvouhodinová prča, která nenudí a stojí za zhlédnutí. Mad Max v Rusku. Samozřejmě doporučuji v originál zvuku, ta angličtina s ruskou knedlou v hubě je k popukání.

Labyrint: Útěk (2014)

Další výrobek ve formátu TV seriálů, jejichž jediným důvodem exitence je plnit funkci nosiče reklam. Zde bohužel ani ty reklamy nebyly a tak tento výtvor postrádal jakýkoliv smysl. Jj, není lehké býti v době dnešní puberťákem...

Dealer III (2005)

Prostě rejža dostal kdysi na školním záchodku od nějaké balkánské partičky na budku a od té doby ne a ne se s tím vyrovnat. Bohužel toto hluboké trauma se mu přeneslo i do jeho tvorby. Kdyby aspoň výsledkem byly nějaké zaznamenání hodné autoléčitelské pokroky, pochopil bych, proč filmový svět "obohacuje" tímto zvráceně ponižujícím vykreslením balkánsko slovanského světa. Světa plného násilí, tuposti, středověkých rodinných pout a naprostých debilů. Ale bohužel, každým dealerem se diagnóza robitého předpubertálního frňáku jenom prohlubuje. Nebýt těch pár nechtěně černohumorních scének, kterým jsem se od srdce zasmál, dal bych odpad... Jebem Ti materi, či jak to bylo, rejžo.

Ochránce (2012)

Z hlediska měřítka o tym, jak má vypadat akční film by to mělo i na tři. Ale právě z hlediska přemíry ambicí a jejich nenaplnění dávám dvě. Film bez jakéhokoliv překvapení. Těch pár fórků ( Kolik mi je roků? Padesát...) to prostě nezachrání. A ani ta rotomilá zrzka. Škoda.

Zuřivá salsa (2014)

Jj, není britská komedie jako britská komedie. Všechna klišé o tym, jak být sám sebou, jít za hlasem svého srdce, samožřejmě za podpory vašich bizarně se tvářících, chápavě pomrkávajících a hlavně taky "trochu postižených" přátel, všechna tato a mnohá další klišé rozdupána na tanečním parketu na nechutnou kaši nesympatickým odulým hlavním hrdinou. Čumíte na to jenom proto, abyste zjistili, zda-li míra trapnosti a studu je nastavena od začátku na nejvyšší level nebo ještě může gradovat. A taky proto, že stále doufáte, že onoho "charismatické" tanečníka, vzhledem k výkonům, co na parketu podává a vzhledem k jeho kondici, trefí šlak !!! Naděje umírá poslední... Netrefí.

300: Vzestup říše (2014)

Aneb na hranici odpadu. Ani se nebudu nijak odvolávat na předchozí "díl", protože s tím má tahle sračka společné snad jen dva tři retro záběry na Butlerovic reka. Jinak nic, žádné geniální obrazové komposice, žádný snesitelný heroický patos, žádný charismatický hrdina... Apropo, kdo proboha obsadil do hlavní role tu nulu s designem a výrazem 40-ti letého extraligového hokejisty, který se právě rozhodl ukončit kariéru ?!? A z celého toho mišmaše si pamatuje jenom to, že mu zbyly snad všechny zuby... A to, že tak krásní a jistě i chytří lidé jako Evička Greenů či Lena Headey jsou ochotni tímto způsobem ohrožovat nejen svou hereckou kariéru, ale veskrze i celistvost své osobnostní integrity, to už nechápu vůbec. Huáááááááá, ble. Jo a ty panoramatické "HD" zaběry "krajiny" bez jediné normální barvy byly taky na blití. To POMO: Zajdi k sexuologovi, něco není v pořádku.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Opravdu nepochopím, jak někdo může natočit skvostný Faunův labyrint a pak z něj vypadne tato sračka. Pitomý film, který vznikl asi jenom proto, že zlevnily 3D technologie. A o čom to bude pane režisér? To je úplně jedno, hlavně že se to bude hejbat a dělat bliki blik. A divák ble, ble.