Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Velmi, ale velmi naředěný odvar jedničky. Ničím nové, nudné, film vlastně vyvolává jedinou otázku. Proč? Ale jsem rád, že jsem to viděl. Konečně už totiž chápu, proč se o tomto filmu, na rozdíl od jedničky, vůbec nemluví....

Hombre (1967)

I po těch letech překvapivě koukatelné i s tím srandovním českým dabingem, kterému se jinak snažím vyhýbat jako paprika mletému masu. Naštěstí se ne vždy to povede.

Pohádkář (2014)

Z piety půl hvězdy za Sekala a Zapomenuté světlo a půl hvězdy za vyšpulenou zadnici paní Evy. Jinak odpad jak vyšitý.

Hunger Games (2012)

Nečekané a o to víc docela příjemné překvapení.

3 dny na zabití (2014)

Jednu hvězdu dávám jen proto ( k odpadu se nevyjadřuji ), abych mohl napsat, že po jogurtech se tímto Kevínek ( kdysi nadějný hérec ) definitivně posral, herecky i jako chlap. Ble. A Besson s ním. Fakt je to ten samý člověk, který dělal Leona ?!! Unbelievable...A ta Amber či co to bylo, to má být jako nějaká herečka? Konec světa.

Filosofové (2013)

Pubertální, nebál bych se říct až postpubertální drama o tym, že Země je kulatá a 1+1=2. To vše zabaleno do recyklovaného, leč pořád značně umašteného obalu od Beverly Hills naplněného topornými "hereckými" výkony a většinově komickou scénografií. Filosoficky shrnuto: "Viděl som koňa blít."

X-Men: Budoucí minulost (2014)

A helemese, ONO nám to dospělo. Já sice plíčka nežeru, ale to neznamená, že nerepektuji lidi, kteří ten hnus pozřou a ještě si na tom pochutnají. Konec konců, špenát jsem taky dal do úst až po 20 letech aktivního odporu ( jehož historie se datovala od lítých bojů s trestným komandem ovládajícím školní jídelnu ) a od té doby ho mám docela rád. Konečně jsem jej totiž dostal na talíř, to už v dobách míru, správně udělaný... S tím filmečkem to je podobné. A pzn. pod čarou, buď pan Ottman chodil k Honzíkovi Zimmerů na hodiny nebo to jen dobře zkopčil, já s tím neměl žádný problém :-)

Total Recall (1990)

Zhlédnuto téměř po 20 letech. No ono je to vlastně parodie a výtvarně technický atentát. O hudbě ani nemluvě, ta byla doslova příšerná. Já vím, že psát komentář k takto starému filmu je blbost, ale já se s tím musel vyrovnat. Tu čtvrtou hvězdu nesundám, nebylo by to fér. Holt, pokrok nazastavíš. Jinak doporučuji hlavně horňákům, Lucii Bílé a vůbec těm, kdo mají problémy se štítnou žlázou bo vždycky může být hůř.