Duna (2021)

Co se týče vizuální stránky filmu není na co si stěžovat, vypadá to fakt parádně a už jenom kvůli tomu za to asi stoji film vidět. Když se k tomu přičte ještě úžasná hudba, nemůžu být vlastně nespokojená. Na délku filmu tam není mnoho hluchých míst, a pokud to budu hodnotit jako úvod do děje, tak jsem si to moc užila. Pokud to beru ale jako první část ze dvou, pak děj trochu pokulhává a čekala bych víc. A ani všemi opěvovaný Timothée mě moc nenadchnul. PS: Tento komentář je věnovaný Vojtovi

Perfektní den (2015)

Váhala jsem, zda dát 4* nebo 5*, ale pak jsem si řekla proč 5? Vždyť celý film vlastně jen hledali provaz. Ale ne, vážně, film by si možná i těch 5* zasloužil:) Třeba po dalším shlédnutí...Skvělí herci, dobře zpracované téma a paní s krávama. 80% PS: "Malý velký film" je skvěle vystihující.

Divoké historky (2014)

A teď si představte, že znáte Gabriela Pasternaka...

Obvyklí podezřelí (1995)

Cekem dobrá, obyčejná detektivka. Že se konec nedá předpokládat? Naopak, bylo to dost předvídatelné. Nejdřív jsem chtěla dát 4*, ale pak mi došlo, že se jen nechávám ovlivnit hodnocením ostatních...Herecké výkony dobré, konec sice předvídatelný, ale taky dobrý, ovšem musím vzít v potaz,že až do posledních 15 minut mě to vlastně nebavilo, 65%

Pan Nikdo (2009)

Hodně zajímavé...Na začátku jsem to moc nechápala,ale postupně jsem začala chápat, že to člověk ani chápat nemá. Originální. "Every path is the right path. Everything could've been anything else. And it would have just as much meaning." 80%

Bennyho video (1992)

No,určitě to nebyl špatný film,ale ty 4* dát prostě nemůžu...Zbožňuju Hanekeho Funny games, a tak jsem asi čekala, že tohle bude stejně skvělé. Kruté,mrazivé a pravdvé, ale bohužel jsem se i nudila, 70%

Stůj při mně (1986)

Moc milé...Typ filmu, na který se rádi budete dívat zas a zas a jen tak vás neomrzí:) 80%

Predestination (2014)

Chcete film, který bude tak 'trochu' nad vaše chápání? To je on. " Had, co požírá svůj ocas je lapen svým časem, který jej stejně dožene." Perfektní.

Sedm psychopatů (2012)

Jedním slovem popsat tento film? Divný. Absolutně divný. Ale to se mi na něm líbí, a to velmi. Komentář "Sedm psychopatů. A osmým byl scénárista." je výstižný. Chápu, že tento film není pro všechny, takže když mu někdo dá pouze 1*, nemůžu mu odporovat...Ale pro mě je to přesně to pravé. Na Bruggy to nemá, ale povedlo se to. Výborné obsazení, černý humor, originální příběhy. 80%

Saw 2 (2005)

Nerozumím o tolik nižšímu hodnocení oproti prvnímu dílu. Uznávám,že první díl byl lepší,ale ne o moc! Konec mě velmi překvapil a i celý průběh neměl chybu, 85%