Rozum a cit (1995)

Tento film sa mi páčil ešte o niečo viac ako pýcha a predsudok a to asi pre hercov, aj keď mi Kate Winslet liezla na nervy lebo ju moc nemusím k ostatným nemám vôbec žiadne námietky práve naopak Emma Thompson, Alan Rickman, Hugh Grant ale aj Hugh Laurie boli úplne úžasný. Celý film mal takú príjemnú Austinovskú atmosféru. Bol natáčaní v krásnych interiéroch ale aj exteriéroch, ktoré mňa vždy dostanú. Chcem však upozorniť pánou, že pokiaľ nieste ten typ čo dokáže prekúsnuť sfilmovaný ženský román tak sa do toho ani nepúšťajte pokiaľ ste si neni istý tak si pustite rozum a cit a keď sa vám nebude páčiť tak si už ani iné nepúštajte bola by to strata času.

Ztracen v La Mancha (2002)

Neuveritelne co vsetko sa moze prihodit pri nakrucani. Myslim, ze je evidentne, ze niekto tam hore je strasne proti tomu aby bol don quijot sfilmovany.

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Bolo to celkom vtipné, ale ku koncu sa to dosť zvrhlo a strapnelo. Ono to bolo trapné celý čas, ale takým celkom vtipným spôsobom, lenže neskôr to začalo byť takým neštatným spôsobom ujeté, čo podľa mňa filmu dosť poškodilo, ale tak čo už.

Iron Man (2008)

Pokial ste videli transformerov viete co ocakavat. Iron man bol o nieco lepsi ale to je len vec vkusu podla mna.

Tři barvy: Bílá (1994)

Genialne az na koniec, ktory na moj vkus ostal az prilis otvoreny.

Dexter (2006) (seriál)

Hollywood ako sa patri. Pokial poznate pojem lavicovy liberalizmus budete chapat, co je na tomto serialy zle. Normalni clovek masoveho vraha odsudi hollywood z neho spravy oblubeneho serialoveho hrdinu. Ale na vsetko toto som si zvykol, takze to riesim tak ze to na zaciatku zaregistrujem a potom to uz neriesim len si uzivam naozaj skvely serial. Mrazivy az do kosti, celkom hlboky, mietami celkom vtipny a akcny, co chciet viac. Pre tych konzervativnejsich ako ja hodte za hlavu, ze to je uchylna prasacinka a len si to uzivajte.

Lišák Renart (2005)

Pokial nemate do 8 rokou tento film je pre vas strata casu. Pokial ho chcete pustit niekomu do 8 roku myslim ze zabodujete.