Americký sniper (2014)

jsou filmy co vás atmosférou pohltí. pak sou filmy co vám jí dají aspoň na okamžik okusit. A pak jsou filmy jako Americký sniper, kde o atmosféru nezavadíte ani omylem. Aby se většina filmu odehrávala ve válečné vřavě a přitom tak nudila? neodpustitelné.

Spectre (2015) odpad!

Po půl hodině jsem se začal tak neuvěřitelně nudit, že jsme z kina raději odešli. Díky bohu, že Craig to už má za sebou a teď už bude nakopávat řitě zloduchům maximálně tak Cuba Gooding Jr, takže s potěšením budu sledovat jak celá tahle přehajpovaná megasérie kterou sem nikdy nijak zvlášť nemusel, půjde do sraček .)

Já, Earl a holka na umření (2015)

Ten film byl netypickej jedině v tom, že ti dva se do sebe (asi?) nezamilovali, ačkoliv jsem si to po celej film přál. Variací na tohle téma jsem viděl už fakt hodně. Dokonce i nápad s předělávkama filmů jsme tu už měli, například v Prosíme přetočte. Co tu máme dál - Vševesmír chápajícího a sympatickýho potetovanýho učitele, kterej rozumí všemu a všem a když se o něm prohlásí, že fetuje, nikdo ze školy se nad tim nepozastaví...Jasně to známe přece z českýho školního systému tak strašně dobře žejo ;) Postava Thomase Manna byla neskutečně otravná a lezlo mi na nervy jak se podceňoval. Měl šanci u dvou dívek, u obou to zahodil. Jediné pozitivum - Olivia Cooke byla prostě tak roztomilá a dojemná, že konec byl nakonec pro mě velice touching. Čímž mi došlo, že asi sem fakt měkkota a že tohle bude už druhá Olívie, jejíž kariérní postup budu s potěšením sledovat .)

Muž v ohni (2004)

"Umění může být cokoliv. Creasyho uměním je smrt. A chystá se vytvořit své mistrovské dílo." Vztahu Denzela a Dakoty jsem uvěřil. Potěšil mě Christopher Walken a pan Rourke jakbysmet. Film byl trochu delší než bylo potřeba, ale konec byl velice emotivní. Nemohu jinak než čtyřmi.

Sexuální rekonstrukce (2003)

Neskutečně nudný, unylý a předvídatelný film, který zachraňuje pouze konec. Herci jsou nepřesvědčiví, mezi Paulem a mou oblíbenou Rachel to ANI TROCHU nejiskří, kamera je otravně statická, celé je to přespříliš ukecané a v žádném případě by to tu nemělo být v červených číslech. Tomu filmu prostě chybí jakákoliv svižnost, dynamika, styl. Rachel, tady to ani Tvůj půvab nezachránil :(

Pokojný bojovník (2006)

mám rád filmy z prostředí gymnastiky co jsou něčím zajímavé. a tenhle rozhodně zajímavý byl. hodně filozofování ve filmu mě donutilo zamyslet se i nad sebou samým. Padne tam pár opravdu dobrých vět, Amy Smart je kupodivu zrzka a Scott Mechlowicz sympaťák. ani dabing mi dokonce dojem z filmu nezkazil. Oslovil mne a rozhodně jsem ho neviděl naposled. pět.

Legendy zločinu (2015)

scénář a režie veskrze průměrná, ale co vyzdvihlo film z balastu byla dvojrole toma Hardyho. jeho schizofrenně homosexuální násilíchtivé dvojče mě opravdu bavilo. odteďka si budu dávat na tohoto hyperherce větší pozor. Jinak Emily Browning vypadala jak po plastice, což diváka Lemony Snicket - Řady nešťastných příhod, patřičně zdeprimuje.....ale byl tu ještě ten mladý pán z Kingsman - tajná služba, bylo to britské a dobré a já prostě....NEMŮŽU JINAK.

Looking for the Perfect Beat (2013)

Výbornej dokument o undergroundový Beatový scéně v LA. Pro fanoušky beatů od producentů tipu: Knxwledge, Mndsgn, Samiyam, již nahoře zmíněného flying lotuse a dalších, naprostá povinnost!

Ďáblův advokát (1997)

tendle film je ZBYTEČNĚ ZBYTEČNĚ ZBYTEČNĚ natahovanej a to mě naproprvé strašně odradilo, protože sem ho neviděl v originále. Pak jsem ale až dnes koukl na originál, prokousal se tou tunou zbytečný vaty a nudy a závěrečná 20-timinutovka MĚ ZVEDLA ZE ŽIDLE!!!!! Al Pacino hraje jako ďábel .) A keanu mu k tomu zdatně sekunduje se svými strojovými pohyby a chováním. S tím, co Keanu Reevese proslavilo.....Tento film je tedy hlavně Další důkaz, že na filmy se má koukat POUZE A JEDINĚ v originále, přátelé .)

We Are Your Friends (2015) odpad!

Didysek lol. Zdá se, že Mocné spáry EDM si postupně budou získávat čím dál víc čsfd uživatelů a nakonec to tu třeba dokonce půjde do červených čísel!