Temná věž (2017)

Detská komercia .Fantasy pre deti. Neviem prečo to má byť horor alebo western. Naozaj je to určené pre detského diváka.

Fauda - Season 2 (2017) (série)

Druhá séria ešte amatérskejšia ako prvá . To mexická telenovela má lepšie spracovanie . A ten CZ dabing ... Hanba.

Mizerové navždy (2020) odpad!

To je čistý humus . Kto pustil takýto scenár . Will Smith sa pustil cestou Bruce Willisa. Odpad odpad.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Ďalšia blbosť pre násťročných. Napr. v druhej časti scéna na záchode , kto sa môže takto správať a ozbrojená stráž? asi sú všetci vystretý. Ľudia tu zomierajú masakrom a večer si ostatný ľahnúť a idú spinkať. Čistá chujovina.

Mulholland Drive (2001)

Vydržal som asi 50 minút . V tejto dobe si to diváka nájde len veľmi ťažko .

Duna (2021)

Príšerná hudba úplne nevhodne sprevádza celý film  .Tento film ťaží iba z pandémie. Ako sa vraví jednooký kráľ medzi slepými . 155 minút toľko peňazí vyhodených . Po skončení mi to prišlo že sa to všetko dalo natočiť do 35 minut seriálovej epizódy. Polovica filmu sa zaoberá akýmsi duchovnom ktoré aj tak nevystihli a ďalšia polovička sú len priblblé kvázi umelecké scénické zábery ktoré mi pocase už liezli na nervy .

Fauda (2015) (seriál)

Také amatérske . Ale dá sa aspoň to nie je chujovina pre pubertiakov.

Jozef Mak (2021) (TV film)

Ojjój niekto mal chuť si zafilmárčiť. Ale akosi sa to nepidarilo. Snaha bola ale už na toľkých pokus sa to nemôže Bebjak toho natočil už veľa tak by to malo mať trošku aj úroveň . Jediná dobrá vec čo sa mi pačila je rozprávač . A hlavná postava Koža mohla byť aj lepšie obsadená .

Super 8 (2011)

Pre deti. Ak máte trošku viac ako 10 rokov tak to určite nezaujme. Nerozumiem kde sa tu vzalo to thriller .!!!