SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Velice zábavná a zejména neskutečně originální a ulítlá záležitost a navíc jsem si právě teď všimnul, že se chystá celovečerní film a dokonce, že se snad objeví i u nás v kinech. Občas se skutečně dějí zázraky.

Spider-Man 2 (2004)

Absolutní bomba. Žrádlo pro ty největší filmové labužniky. Chci to vidět znova a znova a znova!

Smrt přichází v bílém (2003)

U hororů z posledních let mám veliký problém a to ten, že se u nich většinou moc nebojim, no co moc, spíše vůbec. Pár snímkům z posledních let se to sice povedlo (Kruh, Ti druzí), ale ani jeden z nich mě nedržel v nehybnosti po celou dobu a já se vám přiznám, že tentokrát jsem chvílemi ani nedýchal. Zatím největší filmové překvapení letošního roku, které má tu smůlu, že u nás jde pouze na video, ale ani tento fakt mu nijak neubírá na působivosti. A nejlepší na tom všem je totální nevědemost ničeho, kdy vás ani jednou nenapadne, co by se asi tak za chvíli mohlo stát a navíc ten konec, mňam. Prostě pekelná hororová (byť misty dost a dobře odlehčená) záležitost, kterou by si neměl nikdo nechat ujít.

Táta na plný úvazek (2004)

Rozhodně nejměkčí, ale stále dobrý Smith, který mi ukázal minimálně jedno a to že Affleck zase není až tak špatnej herec. Slabší čtyři hvězdičky, spíše 3 a půl.

Lovec krokodýlů (2002)

Je to sice stupidní, až to někdy opravdu překračuje všechny rozumné meze, ale zároveň zábavné a to tak že velice hodně. Irwinův pořad občas sleduji a vytvořil jsem si k němu jistý druh slabosti a proto nemohu jít s hodnocením níže.

Chvění 4: Začátek legendy (2004)

Zaručeně nejslabší z celé momentálně již tetralogie. Zatímco první tři díly byly vtipné a nabité akcí, tak čtyřka, která je zasazena do minulého století oplývá jen a pouze všudepřítomnou nudou, kterou nezachrání ani předtím vždy vynikající Michael Gross, který zde nemá prakticky co hrát a jeho postava je největší zklamání celého filmu(zvláště při faktu, že byl vždy to nejzajímavější, co tato béčková série nabízela).

CQ (2001)

Tak vám nevim. Zatímco Ztraceno v překladu Sofie Coppolové mě už několikrát naprosto dokonale rozložilo, tak s filmem Romana Coppoly to je o dost horší a zdá se, že se bude muset ještě hodně co učit. Jeremy Davies v hlavní roli je dostatečně zajímavý (ale kde on není), námět také není špatný, ale probůh ten scénář a co ta zmatená režie??

Mezi námi děvčaty (2003)

Neříkám, že jsem se nepobavil, ale po všech těch do nebe vychvalujících komentářích jsem čekal prostě něco víc, než jen příjemnou oddechovou a ne moc originální komedii, která je ale skutečně bombasticky obsazená. Tím myslím samozřejmě úvodní duo, které předvádí opravdový koncert.

Ninja Academy (1989)

Videl jsem to naposled tak ve 13 letech, takze toto hodnoceni berte znacne s rezervou. Ale co si pamatuju, tak to nebylo zase az tak spatne, zejmena sceny s ninja-mimem. :-)