Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) (seriál)

Ani původní nemocnice pro mě nepředstavovala nějaký vrchol žánru, ale poctivé tři hvězdičky si zasloužila. Ale co je moc, to je moc. Postavy jsou naprosto nijaké. Příběh abnormálně hloupounký. Takže ta hvězdička spíše z nostalgie.

Mládí v trapu (2003)

Spíše je to za 3,5 hvězdičky. Skutečně povedená a zábavná komedie s ze řetězu utrženým Willem Ferrellem.

Vše o Evě (1950)

Sice nádherný film, ale do nezapomenutelnosti a tomu, aby se mohl rovnat s ostatními velikány té doby mu přeci jenom něco málo chybí.

Matrix Revolutions (2003)

Bohužel vždycky přijdu až po Civalovi, to je holt těžký tu potom napsat něco, co už by nebylo vyřčeno. Nechci tu rozpoutávat nějakou válku, ale s těma pseudokecama je to vážně trochu moc a komentáře některých zdejších uživatelů mi přijdou trošičku přehnané. No nic, hádat se s nima nebudu. Já osobně jsem převelice spokojený. Čekal jsem jen o trošku něco jiného, ale to už bych asi chtěl opravdu hodně. Takto si představuji dokonalé zakončení trilogie. Ještě aby se povedla Episoda III a už můžu v klidu zemřít.

Jádro (2003)

Překvapivě velice zábavné. Totální béčko, ale s áčkovým rozpočtem. Přes značnou délku jsem ani na chvíli nepohlédl na hodinky. A dokonce jsem v klidu přešel značný počet fyzikálních a chemických ptákovin, vim o tom, že tam byli a vůbec jsem je neřešil a v klidu je přecházel dál. To samo vypovídá o tom, jak dobře jsem se bavil, když jsem na takové věci, které mi normálně naprosto v klidu zničí zážitek z celého filmu, neměl čas.

Kachorra (2002) (seriál) odpad!

Já bych všechny telenovely z CSFD uplne vyházel, protoze za chvili v nejhorším TOP 200 nebude nic jiného.

Jeepers Creepers 2 (2003)

Autobus plný roztleskávaček a basketbalistů. No co jsem od toho vlastně mohl očekávat? Ale mám takový pocit, že by se u hororů měl člověk bát a ne se přiblble uchechtávat.

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Je až podivuhodné jak si tahle série pořád drží vysokou úroveňk, tento díl je sice asi nejslabší, ale pořád je to za hodně silných 70%. A Stifler je vážně magor.

Mission: Impossible (1996)

Jeden z nejlepších akčních filmů 90. let. Bohužel již po pár letech některé hlášky, týkající se zejména počítačové techniky působí velice legračně. Ale to je zřejmě jediná chybka, která vyloženě bije do očí. Jinak zde není skoro co vytknout. Co se hereckého obsazení týká, je tento film narvaný až k prasknutí. No a samozřejmě stojí za povšimnutí jedna z těch velkých životních hollywoodských rolí pana Vašuta.

Švindlíři (2003)

Ridley Scott má opravdu neuvěřitelné výkyvy. Švindlíře zdá se natáčela jeho slabší a horší polovina. Většina filmu ujde, ale konec se svou překombinovaností sráží výsledný dojem ještě o nějaké to procento dolu (takže za 50%). Už začínám mít těch rádoby zapeklitých konců plné zuby, i když takový Basic asi jen tak nějaký film netrumfne. A když bych se měl vyjádřit k obsazení, tak vůbec nechápu proč zde hraje Sam Rockwell, ten je zde totiž naprosto zbytečný.