Milionový závod (2001)

Občas má člověk tendence natáčet hlavu do stany, aby z jiného úhlu viděl víc. Ale sebevíc jsem to zkoušel u scénky, kde slečna v autě vytáhne svůj "piercingový trumf", pořád jsem viděl jen ty její... záda. Škoda :))

Ďáblův dvojník (2011)

Vyjádření tiskového mluvčí US Army po nalezení synů Saddáma Husseina: "Co se týče Husseinových synů Kusaje a Udaje, máme bohužel jen kusé údaje. Našli jsme jen údy Kusaje a kusy Udaje."

Deník nymfomanky (2008)

Strašná hovadina! Takhle nudný film bych v tomhle žánru teda nečekal a jediný důvod proč jsem u něj neusnul bylo to, že jsem musel každou chvíli mačkat šipku dopředu..

Zevláci vs. Zombíci (2012)

Místy až tak trapně vtipné scénky, že jsem se musel smát, ikdyž jsem nechtěl, ale jinak docela slušné zábavné odreagování, a přispěl k tomu i slovenský dabing, takže hlášky zněly nejspíš lépe než v češtině :))

Taxidermia (2006)

Přiznám se, že mě tenhle humáč docela oslovil a některé scénky jaksi pořád nemůžu dostat z hlavy.. akorát v tom špatném slova smyslu.. koukat na tři generace nechutných a asi né příliš duševně zdravých chlápků jak si na plno libují ve svých úchylkách mě občas nutilo přemýšlet nad tím, jestli si pro případ fakt nezajdu pro ten kyblík na zvracení :)) První dementní pošuk - poskok jakéhosi generála na nějakém opuštěném smradlavém statku si libuje v opalování se plamínkem svíčky a v pozorování místních žen, při koupání, dovádění ve sněhu, nebo třeba když si odběhnou do kadibudky vykonat potřebu, když pak v neckách plných vepřového po zabíjačce ojede místní dvousetkilovou bertu, je zaděláno na potomka. Potomek, jakožto přeborník v závodním obžerství není žádný drobek, a fakt je na něj krásný pohled když do sebe lžící láduje co mu příjde pod ruku. Třetí a poslední část, o hubeném pobledlém vycpávači mrtvých zvířat, není až tak nechutná, ovšem scénky, kde se stará o svého přežraného mega otce a jeho tři přerostlé mega kočky, kde otec požírá čokoládové tyčinky i s obalem, jsou fakt humus.. a ten konec, kdy vycpávač sám sebe vykuchá, vycpe, zašije a následně si nechá useknout hlavu a uříznout ruku... to jsem teda fakt nečekal :D

Živí mrtví (2010) (seriál)

Jeden má občas pocit, že kouká na nějakou zombie-telenovelu a často musí některé zdlouhavé nezáživné a klišovité scény popohánět přetáčením kupředu, jinak by asi brzo zešedivěl. Skvělé masky "nemrtvých chodců" a občas dost hustá atmosféra, ale na druhou stranu.. někteří herci jsou tak nějak bez sebemenšího charisma. Hlavně nemastný, neslaný Andrew Lincoln ala sheriff s jeho trapným kloboukem naraženým na palici mi do hlavní role absolutně nesedí. Ale když už jsem na to začal koukat... :)) Tak... a tohle pro mně platilo v případě prvních dvou sérií.. postupem času musím svůj pohled na seriál značně přehodnotit - s nástupem Třetí sérky musím přiznat že "The Walking Dead" nabral docela slušných obrátek a jednotlivé díly sleduju s čím dál větší chutí. Dokonce i sheriff Rick přestal nosit klóbrc a postupně si získal mé sympatie, teď je to mastný frajer, tak snad si to časem nijak neposere :)))

Mafiánovi (2013)

Pokus o jakousi krimi komedii, která se snaží vtipně vykreslit život bývalého mafiána a jeho rodiny, na útěku před kriminální minulostí a bývalými kumpány, kteří jsou jim na stopě ve snaze je najít a zabít. Filmu bohužel chybí spád a jakýsi šmrnc k tomu aby vás zaujal, a ani ta snaha o vtipnost a zábavnost se tvůrcům úplně nepovedla. Né že by byli Mafiánovi vyloženě nudní, ale něco tomu chybí, a bohužel to nezachránil ani De Niro.

Diktátor (2012)

Pokud přepnete Váš mozek do režimu "standby", tak se u filmu určitě pobavíte a dost krát se možná i brutálně zasmějete. Ale na druhou stranu musím říct, že mě místy ten malý chlupatý feminista Harry Potter se svýma debilníma kecama docela sral..

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Naprosto parádní, skvěle natočený válečný seriál! Akorát nechápu, že mě to tak minulo a že na to koukám až teď...

Movie: The Movie (2012)

V polovině jsem to chtěl vypnout, ale nakonec jsem těch 9 min. trapných scének dokoukal do konce.. Neskutečně tupý humor, který může fungovat maximálně tak v Americe..