Slovania - Muž bez mena (2021) (epizoda)

zatiaľ to nie je kompletná gebuzina, dobre strávená hodina času, nesúhlasím, že dialógy sú z Paneláku, sú z palisád hradiska, čo pripomína skanzen prerobený na lesnú škôlku......Cinkota dobrý comeback

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Veselá groteska plná krvi, ihličia a pilín o prakticky založených vidiečanoch a o mládeži, ktorú nikto neučil, že s ostrými predmetmi sa nebehá.

Klaun (1998) (seriál)

Moje 11.ročné ja plače nad tými hodnoteniami.......prepána, boli roky 98-02, akčné seriály boli viac-menej takéto

Ženská na vrcholu (2019)

Prečo? Prečo s tými istými hercami, v Tatrách, hoci aj s podobným príbehom z toho neurobia aspoň priemernú sladkú mierne humornú romancu? Ten scenár písali tri osoby? Absolvovali aspoň rýchlokurz? Vedeli o sebe navzájom? To písali systémom jedna repika jedna, druhá druhá.....Naposledy.....prečo?

Úžasňákovi 2 (2018)

Malo to fantasticky retro vibrácie......rozprávky s takýmto vyžarovaním a sebeironickým podtónom sú vzácne.

Je třeba zabít Sekala (1998)

No, zahrané to bolo výborne. Ale najsympatickejšia postava tam bol psík. A to je ten problém.

28 dní poté (2002)

No, bolo to dobré, postavy O.K. vyprázdnené mesto a tie veci okolo cool, ale má to rozstrapkané vlákna....nebolo to čisto zombie naháňačka, ani čistá ľudská tragédia, ani víťazný epos o vychytralých preživších. Čo je vlastne toto za film?

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Ale aj tak si myslím, že tento film je v skutočnosti test na epilepsiu a migrénu......Neúspech v kinách nechápem, toto je prvý film, kde Michael Cera naozaj hrá ako herec a nie ako chlap, ktorý speňažil vlastnú ťažkú pubertu.

Titanic (1997)

Tento film neznášam. Je to toxická kombinácia nešťastnej romance a predvídateľnej katastrofy. Okrem Cameronovho hysáku o kvalite a dobrých hereckých výkonov je to mučenie na tri hodiny. Preto nedám odpad.

Čekej do tmy (1967)

Výborný výkon Audrey Hepburn, zaujímavý čierny humor, dobre zahrané mladé dievča (!), a traja zločinci. Až na určité rozvláčne pasáže naťahované ako žuvačka, je to starý thriller, čo stojí za pozretie.