Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Veselá groteska plná krvi, ihličia a pilín o prakticky založených vidiečanoch a o mládeži, ktorú nikto neučil, že s ostrými predmetmi sa nebehá.

Klaun (1998) (seriál)

Moje 11.ročné ja plače nad tými hodnoteniami.......prepána, boli roky 98-02, akčné seriály boli viac-menej takéto

Ženská na vrcholu (2019)

Prečo? Prečo s tými istými hercami, v Tatrách, hoci aj s podobným príbehom z toho neurobia aspoň priemernú sladkú mierne humornú romancu? Ten scenár písali tri osoby? Absolvovali aspoň rýchlokurz? Vedeli o sebe navzájom? To písali systémom jedna repika jedna, druhá druhá.....Naposledy.....prečo?

Úžasňákovi 2 (2018)

Malo to fantasticky retro vibrácie......rozprávky s takýmto vyžarovaním a sebeironickým podtónom sú vzácne.

Je třeba zabít Sekala (1998)

No, zahrané to bolo výborne. Ale najsympatickejšia postava tam bol psík. A to je ten problém.

28 dní poté (2002)

No, bolo to dobré, postavy O.K. vyprázdnené mesto a tie veci okolo cool, ale má to rozstrapkané vlákna....nebolo to čisto zombie naháňačka, ani čistá ľudská tragédia, ani víťazný epos o vychytralých preživších. Čo je vlastne toto za film?

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Ale aj tak si myslím, že tento film je v skutočnosti test na epilepsiu a migrénu......Neúspech v kinách nechápem, toto je prvý film, kde Michael Cera naozaj hrá ako herec a nie ako chlap, ktorý speňažil vlastnú ťažkú pubertu.

Titanic (1997)

Tento film neznášam. Je to toxická kombinácia nešťastnej romance a predvídateľnej katastrofy. Okrem Cameronovho hysáku o kvalite a dobrých hereckých výkonov je to mučenie na tri hodiny. Preto nedám odpad.

Čekej do tmy (1967)

Výborný výkon Audrey Hepburn, zaujímavý čierny humor, dobre zahrané mladé dievča (!), a traja zločinci. Až na určité rozvláčne pasáže naťahované ako žuvačka, je to starý thriller, čo stojí za pozretie.

Stůj při mně (1986)

Toto je skutočný feel good film, dokonca mu ťažko niečo vytknúť. Ale dá sa pochváliť špeciálne za jedno - všetky postavy vo filme sú zaujímavé a vidieť, že tam patria.