Všechny roztleskávačky zemřou (2013)

Tu komedii jsem tady vůbec nepochytil. a ani si nejsem jistý jestli se vůbec tvůrci o komedii snažili. Když už se to rozjede, tak je to dobré, jenže pozdě. Roztleskávačky, kluci a ten jejich fotbal no, Amerika, studentské kecy, kecy, furt kecy, nějaké vztahy, pořád kecy. Pak přijde nějaká ta mystika, ženská si tam hraje se svíticíma kamínkama, a oživí mrtvé holky, ty pak musí pít krev aby měly sílu. Uvidíme jedny prsa. Nebýt toho vleklého začátku tak i koukatelné, takhle spíše k uzoufání nuda. Lucky McKee srší originalitou a to je vždy vítané. Na ty holky se kouká dobře, ale co z toho když jsou pořád v obalu. Od Lucky McKeeho jsem čekal více.

Ils (2006)

Je to tak. Ačkoli film se tváří jaksi jednoduše, nedá se mu upřít jedna zásadní věc-má atmosféru, a to opravdovou. Dosti mě to překvapilo, protože ten začátek je dost mdlý. Pak se ale odehraje suprová hra na Toma a Jerryho. Navíc ten fakt že je to podle skutečné události tomu taky něco přidává. Dost mě to zařezalo k obrazovce, a to se podaří jen tak málo snímkům. Vždycky čumím a sleduju jak to ti filmaři dělají, že vás to tak napne. Nedočkáme se nějakých brutalit, resp. nejsou vidět. Nevzpomínám na film kterému by se tak podařilo vytvořit takové napětí, to je prostě známka kvalitní filmařiny. Ten zvuk to celé umocnuje, hlavní dvojice se taky povedla. Když se film rozjíždí, tak naplno, a to napětí trvá až do samého konce. A co děti, mají si kde hrát?? V rumunsku mají jiné hry, tak se koukněte..

Zvláštní korespondenti (2016)

Abych se přiznal, tak mě to ze začátku taky moc nechytlo, ale ono se to rozjede. A je to prostě Ricky.. Tam kde ostatní se koukají jen na obyčejnou scénu, já přímo vidím ten Rickyho typický škleb, a ten smysl pro humor jemu typický, a chápu co tou scénou říká, a musím se smát. Už jen ty postavy co tady vystupují, sebestředná manželka, total hloupí španělé, a sám Ricky... Ještě že se to tak pěkně vyhrotí na konci. Jak si Ricky šnupne koksu, tak jsem se smál aj nahlas. Taky bych od něho čekal trochu více, a celkem to překvapí že tak suprový komik nenatočí absolutní bombu. Nemůžu si pomoct já se prostě opravdu bavil. Pokud vám jméno Ricky Gervais nic neříká, asi se tak bavit nebudete. Já mu na jeho hru skočím vždy. Je to kapacita.

Muzika (2007)

Sranda Jak Cyp.

Headless (2015)

Jeho tempo je vražedné. Jeho praktiky jsou...No, o tom později. Jeho oběti jsou ..Hlavy!! Jde do toho po hlavě, a bezhlavě. V hlavě to asi nemá v pořádku, nebo v tom má jasno?? Spíše jasno. Takže vezmeme ženu. Trochu pokuchat, nařezat apod. Useknout hlavu, vydloubnout oči. Oči jsou lahůdka, oči sníme. A už nám z toho stojí, takže si vytáhne pínas a s hlavou si udělá dobře. Nestrká to ale do uší ani do otvorů po vydloubnutých očích..He. Čuňák. Jako malý bydlel v kleci metrkrátmetr. Nyní už veliký, potřebuje více prostoru. Tvůrci věděli co chtějí točit, a tak to i udělali. Záleží na divákovi, samosebou je to film pro určitou skupinu lidí, ale i horror, gore, exploi apod. fandové se zde budou dělit na skupiny, kterým se to bude líbit, a kterým zas až tak moc ne. Podle mě je to zvládnuté dobře, 85 min.. pohoda, jednohubka, ale nějaký extra odpaněný z toho nejsem. Narozdíl od některých postav ve filmu měl tenhle snímek hlavu, i patu.

Jednoduchý plán (1998)

Sam Raimi je prostě zručný režisér. A vybral opravdu skvělý herecký amsábl. Který drží film minimálně z padesáti procent.. Uvěřitelnost situací totiž táhnou herci. Nezpochybňuji však režii, ani scénář, to ani nejde. Najdou peníze, jsou tři, dva z nich jsou ale takoví retardi, hloupí. Zamotá se to, a mrtvých přibývá. Pořád jim jde o kejhák, a držíte jim palce, a zároveň čekáte jak se to vyvine. Po scéně v domě manželů, jsem si hned říkal, no jak totok dopadne?? Vůbec netušíte jak se to vyvine.. Takže napětí? Ano. Ještě před závěrem jsem měl dobrý pocit z konce. Pak ještě přijde závěr, no, i když bych byl rád kdyby to skončilo pro Paxtona trochu lépe, Raimi to vzal jinak, a celý film ještě umocnil svým koncem. A udělal dobře. Jo prachy, ty prostě hýbou světem, stejně jako žrádlo, jako drogy, chlast, a vagína...

Dealer (2004)

Pomalý film, musím se pochválit, protože i když je sobota, myslím že fakt, že jsem tohle dokoukal je můj vrcholový výkon týdne, a pochybuju že neděle nabídne větší výzvu. 79%???? Ou, jak já se těšil, co zas neuvidím. Začíná to velice dobře, a úvodní scéna, kdy dealer veze dávku koksu vysoce postavenému knězovi, nějaký církevní papaláš??, už nevím, a ten má zácpu, a koks mu může pomoct to všechno dostat ven.. Pak se to všechno změní, to co něktěří na tomhle filmu oceňují, to mě zase nudí. Naprosto komorní atmosféra, sálodlouhé statické nebo naprosto pomalé záběry kamery. Tiché postavy, málo slov, pochmurné tmavé pozadí. Někdy se to tváří až artovým stylem. Moožná kdyby to nemělo tak dlouhou stopáž, která je naprosto zbytečná, by se to dalo vydržet. Ke konci když jsem to NEmohl vydržet, si odskočím ke kompu, film nestopuju, když se vrátím, je tam pořád ten stejný záběr!!!!!!!!!!!!!!!!! Tohle se vám buďto líbí, nebo ne. Mě ne. Ve zkratce-dealer chodí od zákazníka k zákazníkovi.... To je děj. O tom to ale není. Jde zde o filmařinu, která je zvládnutá, je to tak očividné.. Samozřejmě. Ale je to NUDA!

Rohy (2013)

Radcliff má ale kurva smůlu, sotva mu zmizela ta jizva z čela, hned mu tam vyrostou rohy!! Je nemocný ten kluk nebo co? Velice povedený film, ve kterém fungují všechny vrstvy, jak drama tak komedie, tak fantasy, tak romantika, i to krimi pátrání. Všechno pěkně skloubeno. Dočkáme se i krvavějších scén. Navíc i to prostředí kde je to točeno, naprosto zapadá do atmosféry tohohle filmu, ať už jsou to zelené lesy, nebo uličky kajsi za obchodem, kde se vyřizují účty..Exteriéry za jedničku. Paráda. Když mu ty rohy narostou, získá tím jakousi schopnost, že mu lidé říkají narovinu co si myslí, pravdu, :D Všichni máme ujeté touhy. Kdyby potkal mě tak se asi vybulí rovnou na beton, ani ruky by nestihl dát před sebe.. Kámoška co ráda kouří péra, teplí policajti, kamarád co má drogy rád, takový menší přehled postav... Další film, který nenudí, naopak. Ujetá věc, se super vizuálem a soundtrackem. Pobaví široké publikum.

Nepoučitelní (2013)

Totálně pohodový film. Dlouho jsem se nedíval s takovým klídkem, ležíte, čumíte, film si běží.. V půlce se to fajně zvrtne, a dobře se to zamotává. Až opravdu nechápu zdejší hodnocení. Neříkám že je to něco převratného ale tak dobře se na to dívá, a to je jedna z věcí proč se na film čumět. Navíc skvělé herecké obsazení, fajn soundtrack, a parádní atmosféra. A Jennifer Aniston, ta baba jako nestárne nebo co? Ne, prsíčka neukáže.. Rozhodně můžu doporučit, protože tak pohodových filmů moc není.

Projekt Černá Voda (2015) (studentský film)

Těžko říct, co na tomhle hodnotit. Je to totiž opravdu naprostá kopírka. A originálního zde není naprosto nic. Věřím, že si s tím Česák dal nějakou práci, a samozřejmě i všichni ostatní co se zúčastnili, a poprali se s tím dobře. Ale koukat se na to, když víte co se stane, a jen malinko doufáte že tvůrci přijdou alespoň s něčím co vás překvapí, a ono nic.. Tak prostě.. Tak prostě jen zíváte, s pocitem-no jéééžišš. Takže jo, atmosféru to má, trochu, a když to pustíte někomu neznalému tak to i pochválí. Hodnotím to jako studentský film, jinak by to bylo u mě za jednu hvězdu-za snahu. Protože jen něco zkopčit, do posledního puntíku, a ještě v mnohem horším provedení, no, jak u Vietnamců.