Lucifer (2016) (seriál)

Lucifer je seriál, který vás od začátku chytne, a baví. Aby Vám po pár dílech navodil pocit, že to sklouzává do totální rutiny, stane se z toho podívaná, která má dokola se opakující schéma, a vy jako divák pořád čekáte kdy se to kurva pořádně rozjede??!! I přesto se na to pořád dívám, takže mě to baví, jo, hlavně proto, že si zde na nic nehrajeme, tvůrci zvolili jednodušší cestu, zbytečně nekombinují, rapidně nezasahují do děje, šetří se zde triky, a vsadili hlavně na dialogy, Lucifer valí jednu hlášku za druhou, a některé jsou opravdu podařené. A když se Lauren German usměje, tak sedáte k pc a hledáte ji nahou na googlu. Nebo můžete zaprodat Luciferovi svoji duši, a on vám ji zařídí, zná vaše nejtajnější tužby, ale to by nesměl být v Los Angeles a řešit případy. Pohodová, klidná kriminálka, podaná humornou formou, která nepřináší bůhvíco, ale přesto vás strašně baví se na ni dívat.

Room (2015)

Tento film má hlavně skvělý námět-matka se synem jsou drženi psychoušem v budce na zahradě, a podaří se jim uniknout. Po sedmi letech (synovi je pět). Se zpracováním mám však problém. Ono, tzv. trýznitel totiž neukazuje že by byl nějaký psychopat, vůbec to tak nevypadá, (samozřejmě až na fakt že je tam drží..), neprojevuje se násilnicky, hrubě.. sice matku znásilňuje, ale ta u toho vydává zvuky jako by se jí to líbilo, a celkově vypadá spíše smířeně s celou situací. Tohle ubírá filmu na autentičnosti, nějak jsem se nemohl vžít do toho, že celá tahle situace je taková jaká je.. Prostě žádné psycho. Záchranným kruhem tak zůstávají herecké výkony hlavních představitelů, jak matky tak syna. Výtečnééé!! Nebudu to rozepisovat, a říkám-silný je POUZE ten námět, možná jde o to, že si představuji únos a držení své oběti, včetně toho že ji únosce udělá dítě, stokrát depresivněji než to podal tenhle film. Film se zaměřil hlavně na psychiku matky po útěku.. A to bude asi ten problém.

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Jemma Dallender nude, s chloupkama na podpřišku, pěkné. Taky jsem ji chtěl znásilnit. Né, nechtěl. No, možná jo. Když máte nakoukáno nějaké ty perverznosti, tak vás už toho moc nepřekvapí. Katie si ale svoji odplatu užívala dost, a navíc dobře hraje. Dost hustý je tady ten popisek k filmu... :D No, velice koukatelné, a vlastně jsem dostal to co jsem očekával. Jenže. Žádné napětí, žádné budování atmosféry, prostě nic co vás nějak dostane do filmu. Nevychytané postavy, některé debilní, jiné zbytečné.. Jen prosté-znásilnění-útěk-odplata.. Ale jako žánrovka Rape and Revenge nadprůměr. A ještě je tam Jemma Dallender, nahatá.

Bitch Slap (2009)

Tak tady se erekce nekonala, žádné kozy tady nejsou, jen záběry do výstřihů, nůůůůůda, navíc Erin Cummings vypadá jak nějaká protivná tchýně a America Olivo s tím svým koním ksichtem mi lezla na nervy, když říkala hlášky typu ustřelím ti palici, děvko, a snažila se tvářit drsně, vypadala jak ÚPLNÁ píča. Pipina. Takže jediná kočka je tady Julia Voth. Tam byl trochu hučák.. Taková ulítlost by mohla být přímo pro mě, komiksový look ala Sin City, sprosté hlášky, prostě pitominka na pobavení. Ale tohle mě nebavilo, je to debilní až moc. A ta lesbická scéna? Nudička. Mám to takové rozporuplné, na jednu stranu prostě super sexy úlet a na druhou stranu moc nudné. A ta druhá převládá. Režisér měl zařvat: Střih!! A teď vy kundy, všechny do naha! Hned!! .......Klapka!! Aááá, jedem! No a byla by to jasná pětihvězdičková záležitost..

The Lords of Salem (2012)

Jiný horor. Jiný. Mě prostě opravdu Robieho styl sedí. A ani tenhle okultistický, čarodějnický počin nešel mimo mě. Ten parchant má fakt asi démonickou duši :)) Psychedelický vizuál, hudba jak z pekla, u té znělky si Satan honí pero a stříká hořlavé mravence do ksichtu všem čubkám které jsou kolem něho, na to vsadím pětikilo. Není tu tolik krve, Rob jde spíše na atmosféru, stylizaci. Obsazení taky sedí, ty baby co hrajou čarodějnice... Tohle potkat, tak je upálím hned. A Sheri Moon je pořád... Ten zadek. Och. Rob to vzal po svojem a je to prostě určené specifickému publiku. Škoda toho konce, mohl to prostě vygradovat, dostat to do pekel, a byl by to úplný majstrštyk.

Dům tisíce mrtvol (2003)

Rob Zombie je frajer, a jeho styl mi naprosto sedí. Sám si film narežíroval, napsal scénář a jako hudebník- i hudbu. Naprosto suprová jízda, která od komediální linie vede přes exploitation, přes snad všechny různé hororové atmosféry, ke konci to má až takovou rituální atmosféru. I když je film komediální, je na něm naprosto zřetelně poznat, že je natočen člověkem, který miluje horory, má je nakoukané, a ZNÁ je! Film je bohatý na různé odkazy hororů, prošpikován detaily, vizualizací, je to parádně napsané. Nemám tomu filmu co vytknout, vůůbec mě nic nenapadá, naprosto labužnická záležitost. Jsem naprosto nadšený a to jsem ještě neviděl Vyvržence z Pekla. Což musím hned! napravit. PS: Ti kteří zde mačkají po odpadu, naprosto NEVÍ vo co gou..

Yi bo la bing du (1996)

Fuuuuj. Ten Anthony Wong je tak slizký. Jsem musel třikrát za film otírat obrazovku, z toho slizouna slizkého, SMRADLAVÉHO, furt tam do někoho strká to svoje pérko, myslím že tam byla asi jen jedna ženská do které nešel. Úvodní scéna, luxus, krváček jak sviň. A řeže se to tam i posléze. Film je brán s humorem, žádná vážnost, což bylo v poho. A přísáhám, v pravdě Vám říkám, že mi z toho Wonga bylo šoufl, takhle zahrát perverzáka?? Beztak je takový i ve skutečnosti!! Někdo mu tam něco řekne, a on-Musíte mě šikanovat??- :D, chuj, a už je řeže na kousky, a podává jako hlavní chod v restauraci.. Dvěma slovy-slizská sranda..

Shi cheng (2014)

Takhle krvavý zombie film jste asi ještě neviděli. Ta první půle, resp. třetina filmu je naprostá řezba, kdy to stříká, zombíci dostávají takové kapky, nohama, rukama, zbraněma, lítají tady hlavy, střeva a zombíci dostávaj na prdel snad na všechny způsoby zabití, kung-fu, dědek si vezme jakýsi robotický nohy, do ruky motorovku, no.. Mazec.. Navíc je film přehlídkou prcinek, ale myslím fakt pěkných asiatek, žádné pokřivené činské huby, ale dokonalé těla, prsíčka, zadečky. taková Jessica Cambensy, to se mi dostat do ruky, áááj. Když už to vypadá že film končí, máte před sebou ještě půl hodiny, kdy se to celé přesouvá do budoucnosti, myslím o rok později?? asi. To je jedno. Tady to začíná pokulhávat, a tahle část filmu srazila moje hodnocení. Pořád jsou tam ještě holky, a krev, ale,... je to takové slabší, škoda. Takže výsledek za 4 stars. A ta digitální krev? Umělá je lepší. Ale mě třeba zde ta digiblood nevadila..

Kong bu ji (1997)

Když si o nějakém filmu čtu, a vidím -jen pro otrlé diváky- tak rozhodně nejsem otrlej a hned mačkám play. Tohle není nijak extrémně krvavý exploitation, ale rozhodně to má atmosféru, a působí spíše serioznějším dojmem. A označení HK CAT III je spíš výsměch i když je to Hong Kong... Celkem zajímavá hudba, mi připomínala nějaké kriminálky :D Čekal jsem to ostřejší. Ostřejší to nebylo. Ani ke konci, když jsem si fakt říkal a teď to přijde, a ono nic. Takže pro otrlé diváky tak leda hovno, když si to pustí kdokoli jiný, člověk který těmto žánrům neholduje, tak by to mohl považovat za takový ostřejší thriller.

The Collector (2009)

Nejlepší část je ta, když Madeline Zima je nahoře bez. Jinak mě Sběratel moc nechytnul. Režisér se vysral na celou logiku, nebo je taky možné, že vůbec neví co to logika je. Což mi nevadí, obzvlášt u hororů, ale co je moc je moc. Ale to už rovnou mohl vynechat i ten začátek, zbytečný..Trochu si to shrneme, on je Sběratel lidí, nakluše do baráku, během pár hodin tady postaví nespočet pastí, jsou všude, dotáhne si tam i bednu ve které je chlap, a schová si ho tam do skříně...?? Coo? :D A jestli sbírá lidi, proč tam lezl ,když, jediné lidi, kteří tam jsou přišel zabít? Hlavně žádnou paniku pane režisér, my to chápem.. Jinak v poho, nenudil jsem se, a je to celkem napínavé. A ten scénář!! V celém filmu řeknou asi čtyry věty. Masakr!!