Máte doma uklizeno? (2003) (pořad) odpad!

Z té blonďaté pitky co tam uklízí se mi chce grcat, a při představě že by to po mě přišla uklidit se chci zabít!!! TAS-total american shit.

Je prostě báječná (2014)

Taková crazy komedie, kde kámen šuká cihlu, všichni jsou tady nějak propojeni nebo se postupně propojují, no a z toho jako mají vycházet ty vtipné situace a momenty. Mě to teda nechytlo. Ne že bych na filmy čuměl jen kvůli herečkám, to vůbec ne, kvůli herečkám se dívám jen z 90ti procent... Ne, kvůli herečkám tak z třiceti až čtyřiceti procent. Tohle jsem ale dokoukal jen kvůli Jennifer, která nikdy nezklame, mám ji prostě rád, a Imogen Poots co tady předvádí, ta je prostě suprová, roztomilá, usměvavá. Je to takový Allenovský New York, z prostředí filmu, filmy jsou z de i citovány, to mám rád, tady mě to ale minulo. Těšil jsem se na Tarantina, ten tady má jen takový štěk. Nejsem cílová skupina tohohle filmu, chápu že to může mnoho lidí bavit,.., spíše ale asi dospělejší lidi... ,,?? A spíše ženy. A Kathryn Hahn naprosto nesnesu, je mi nesympatická a má velký podíl na mém hodnocení.

Torrente 4: Smrtící krize (2011)

Ty francouzské komedie jsou většinou takové srajdy, celý ten francouzský humor je mi tak cizí a debilní. Tohle je sice Španělsko, ale to je hodně podobné. Úplně stejně trapná sranda, tu Francii zmiňuju jen proto že ji více diváků zná. Film je obohacen o dost koziček, fakt pěkných. Ty ženské, hm, moc fajné, a za to taky ta jedna hvězda. Vlastně to má dost dobrých momentů, a prvky humoru které mám rád. Jen jsem se nechal navnadit, a opět jsem se přesvědčil že píčoviny typu Drž Hubu, a celé tyhle francouzské patlaniny nejsou pro mě. Vím že je to Španělsko!!!! Je to prostě trapasní film. Major776 tady má fakt super koment, pravdivý, a pobavil mě mě více než celý film..

Victim (2010)

Super námět, zpracování horší. Vzhledem k tomu o čem film je, by mě to mělo trochu více dostat, ale bohužel. Nešokuje to tak jak by mělo. Malinko lepší režie, a byly by to bezkonkurenční 4 hvězdy. Nicméně, i tak solidní. Říkám, námět v poho, je to dost úchylné, a nakonec i dobrá pointa. A to jsem si tak před půlkou filmu říkal že je to blbost ten film. Pěkně se to rozuzlí, a hned potom skončí. Má to něco do sebe, filmu pár věcí musíte odpustit, to jo, a klidně mohli přitlačit na pilu s krví, když už. Hudba dobrá, herci lepší průměr. Úplně cítím, jak se z toho dal udělat super biják, škoda, i tak dám čtyři, je to na pomezí, ale koukatelné to je. Kurva, proč tam neukázali více krve, operace, proč nechávali pracovat mou fantazii, proč nepřiostřili, a soustředili se více na psychologickou stránku.. Ach jo, tomuhle filmu by ta krev slušela..

Méďa 2 (2015)

Už jste viděli Méďu? Ne? To jste pěkní čuráci. Tak vám řeknu o co jste přišli. Nebo takhle, viděli jste alespoň jedničku? Taky ne!!?? Tak to je těžké s váma. Jestli znáte Setha MacFarlana asi víte co očekávat. Jo, Seth jede pořád stejnou vlnu, Méďa 2 má oproti jedničce větší příběh, takový rozrostlejší, více se tam toho děje, mnohem více. Nějaké nechutnosti, nějaké to semeno, narážky na herce, na filmy, levandule-(jo myslím trávu). Jsou to prostě hromoví kámoši. Ve dvojce jsme přišli o Milu Kunis :(, je to smutné, raději se věnovala natáčení Jupitera, té píčovině!! Ale místo Kunis máme Amandu Seyfried, ona je taky taká kooočka, kooočka. Jak začla zpívat a hrát na kytaru, hm, to není spoiler ne?? :), sem byl jasný, ta mě pěkně zblbla, takové kuřátko ta Amanda, přímo holka na ojetí. Tak má vykulené oči no, jééžiš,.. bych si vždycky myslel, jak by mi mrkla na péro, že z něho valí bulvy. Takový malý!!!????? To jsem ještě neviděla. Jednička měla promakanější scénář, fakt, tam co scéna to perla, ale dvojka není ošizená, supr podívaná. Takhle, svoje diváky, si to najde a bude jich dost. Dost lidí se umí bavit u filmu, a ostatní.... Však víte.

Železná srdce (2014)

Luxus. Brad Pitt vede tankový oddíl, je borec, táhne to s ním už od Afriky, a už jsou v tom vypíčenem fašounském Německu. Tak daleko se dostali. A to jen proto, že to má jeho postava v malíku, je stratég, a ví co dělá. Charaktery postav jsou geniální, a ještě lépe zahrané. A jde o druhou světovou, tady jsou scény pěkně drsné, je to válka, je to krev. Chlapský film. Charaktery postav mi přišly tak reálné, prostě vás šoupnou do války, a vy jen čumíte na to zvěrstvo, a to vás změní. Změní vás to, když vidíte, co je jeden člověk schopen udělat jinému. Fury u mě zabodoval. Každá scéna, ve které dochází ke střetu je přehledná, a dobře se na to čumí. Brad přijde o jednoho z chlapů, jako náhradu dostane mladého nezkušeného smrkáče co ani neví co je zbraň, ale válka vás změní, válka vás změní..

Godzilla (2014) odpad!

Ta první půle má tak debilní scénář, že jsem myslel, že se dívám na rozhovory lidí z bohnic. Herci mě srali, samé debilní ksichty, žádná pěkná baba, první půlka totálně roztahaná, proč to má 120 minut?????? To jak se chovalo vojsko, na to už snad nejde nic říct. Debilní děj, který jsem chvílemi ani nepobíral. Nezvládnutý film, který si fakt hraje na to co není, prostě chce zaujmout tak moc, že je to blábol. Moc jsem se těšil až tomu dám odpad, a dokoukal jsem to jen proto že jsem měl na noční jen dva filmy. Škoda že nám prdla elektřina v práci až ráno a ne trochu dřív, abych nemusel trpět tuhle srajdu.

Jimmy Carr: Being Funny (2011) (TV film)

Jimmy má kurva formu, a tak nekorektní humor, to je prostě jeho. Za těch 100 minut uslyšíte tolik úchylných, perverzních vtipů že to nespočítáte. Na podium si pozve i někoho z publika, a na konci si můžete vychutnat sérii vtipů, které jdou fakt za hranici, a to si po celém vystoupení říkáte že už to ani nejde. Je to nářez, ale jak sám Carr říká, jsou to jen vtipy, které vás mají pobavit. Totální nářez.. Buzíci, pedofilové, křestani, nikdo nezůstane opomíjen.

Jurský svět (2015)

Tak jsem zase jednou v prdeli z místního hodnocení. Jurský svět je totiž rodinný film, a to znamená plno a plno citlivých scén, ubrečená matka, teta, no, říkááám ne!! Je to moje věc, že bych bral JW spíše kdyby byl temnější, krvavější, brutálnější, bez zbytečných řečiček, já vím. Pár dobrých nápadů, hlavně konečné řešení zničení zmutovaného saura, to se mi líbilo jak to vymysleli. Oni v tom filmu totiž museli vymyslet jak tu bestii sejmout, protože nebyli připraveni že by se mohlo něco stát!!!! Ta obluda jim uteče a oni ji jdou zkrotit tyčkou!!! Měl jsem dost. Tyčkou... Takže lidi pobíhají po parku, a za nima běží zmutovaný saurus. To je ten film. Jinak si moc dobře nevybavuju co tam bylo dál. Jo ještě jeden dobrý forek tam byl. A to je vše.

Rudé noci (2010)

Jo, jo, jooo. Tomuhle už jsem snad ani nevěřil. Že najdu film, tento film. U filmu často koukám na záběry, na celé scény, na ty překrásné obrázky, promakané do těch nejzažších detailů, a říkám si, ty vole, tohle tak vytisknout a dát si na zeď. Tenhle film je skoro celý takový, a opravdu, opravdu se ten vizuál barev dá srovnávat s těmi nej vizuály italského gialla. Úvodní scéna, naprostý skvost, byl jsem normálně vzrušený, nedělám si prdel, a ne jen proto, jaké tam hrajou kočky, škoda že se nesvlékla Carrie Ng, ta byla tak svůdná a přísáhám že už bych fakt stříkal. Nechci si hrát na Tarantina, ale zeptejte se holek co mě znají, a taky mám rád nohy, další plus tohohle filmu. Ten film je vizuální orgasmus, je v něm tolik "ticha", je v něm krev, v tom nejkrásnějším podání, hra s pohybem. Je tu mafie, tlumiče, nádherné ženy, nějaké to prso, další věci, které jsem jmenoval už výše, prostě, Perverz mlaská. Strašně jsem se zakoukal, a cítil ten pocit, kvůli kterému jsem začal kdysi dávno věnovat pozornost filmům. Titulkový song jsem si pustil nekolikrát za sebou. Film, ve kterém nejde ani tak o děj, ale film, který diváka svým zpracováním, celkovým stylem, atmosférou, obrazem, ohromí, vzruší, vcucne a pohoní, a honí. A troufám si říct, že pouze diváka, který má pro film fakt cit. Myšleno tak, že jen filmový konzument tohle může hodnotit středně a níž..