Jack Reacher (2022) (seriál)

Super dialogy “double fuck you twice” 👍🤣😉

Nech svět světem (2023)

Zklamání - dialogy, herecké výkony, příběh, logika - všechno špatně. Přitom tak skvělé herecké obsazení. Škoda.

Jsou světla, která nevidíme (2023) (seriál)

Tolik jsem se těšil…. Pokud jste četli knihu, na tento “filmařský pokus” radeji nekoukejte. Mizerné dialogy a herecké výkony skrz naskrz. Jenom Mark Ruffalo zaslouží kladné body.

Výjimeční (2019)

Komedie? No nevim!?! Vyjimecny film? Urcite ano!

Vzpomínka na Benátky (2018)

Nick Nolte a Sophie na 100% zbytek těsně nad nulou. Vlastní remake vlastniho filmu? Proboha proč?

Živé terče - Epizoda 3 (2019) (epizoda)

První dva díly velmi slušné, ale ten třetí?!? Působilo to na mne, že autoři spoléhali na čtvrtý díl, ale na poslední chvíli jim producent řekl, že došly prachy tak mají deset minut na to všechno dořešit a uzavřít. Kam doletěl doktor se už nedozvíme :(

Bez jištění na El Capitan (2018)

Radkin Honzak by Alexe priradil do kategorie Neila Armstronga - tedy kategorie psychopat - a ta jeho neraktivni amygdala tomu hodne nasvedcuje. Ale je uzasne, ze takovito lide ziji mezi nami a nechavaji nas na to koukat se spadlou celisti! Ale zcela uprimne, nejvice bodu za mne ziskava pritelkyne Sanni - vydrzet s takovymto "solistou" nebude vubec jednoduche.....

Escobar (2017)

Jedna hvezda pro Penelope, jedna pro Javiera, jedna pro jeho pupek. Jinak me tam zoufale iritovala lámaná anglictina (proc proboha kolumbijci mezi sebou nemluvili spanelsky???) a obcas nevkusně zasazena hudba. Ale jako uvodník pro Narcos dobré.

Pustina (2016) (seriál)

Parada! True detective po severočeskopolsku :) Uz jen ta Lera Lynn s kytarou mi tam chybela.

Věčně mladá (2015)

Hodnoceni ostatnich moc nechapu, mozna jsem koukal na jiny film, mozna v jinem rozpolozeni, ale ..jeste ze jsem mel u sebe kapesniky...vypotreboval jsem skoro vsechny.....slzy tekly proudem...sopliky taky... ...strasne me to dojalo...treba ten doprovodny "vedecky" komentar...o tom jak se ji upravily telomerove struktury DNA...to jsem nedal a propukl v hlasity pláč... kdybych to mel shrnout, tak mela jednoznacne zustat s Indiana Jonesem, protoze: (i) ma mnohem vetsi charisma nez ten hejsek z Hry o truny (a to uz dobrych tricet let!) (ii) by mu i dnes neskutecne slusela!!! (iii) mohlo to skoncit o hodinu dříve! Dlouho jsem to videl na odpad, ale Harrison Ford to vytahnul na 2*