Golfový sen (2005)

Mám slabost pro filmy typu real-to-reel a tento sem přesně zapadá!

Tři bratři (2014)

Dvojici Šíp Uhlíř mám rád, dvojici Svěrák st a Svěrák ml taky - ale toto mi vážně nesedlo. Šípková Růženka se ještě dala vydržet - zbytek byl veskrze trapný, poslední pohádku o měsíčkách jsem jel už vyloženě na morál. Možná nejsem správná cílová skupina, ale např. Kuky se mi líbil.

Válečný fotograf (2001)

James Nachtwey - the last man standing in this sick business.

Zmizelá (2014)

Místo "Zmizelá" by se to mohlo jmenovat "Pí.a k pohledání" :) Skvělá Rosamunda, určitě kandidátka na Oscara - vedle ní by jako gumovej méďa vypadal kdekdo, nejen Ben Affleck.

Dveře dokořán (2006)

O tom jak Will hledal lásku....možná jsem nebyl správně mentálně naladěn, ale vesměs mě to nudilo (až na skvělou Vera Farmiga, která se tam párkrát mihla).

Melodie mého srdce (2007)

Pohadkovy pribeh, jasně, ale to jsme prece tusili uz z textu distributora. Presto me mile prekvapil vykon Freddieho a dostal me zpev Jonathana Rhys Meyerse - to jsem necekal, takze za poctive 4* - to, ze jsem se taky narodil 17. prosince v hodnoceni nijak nezohlednuji :)

Muž taiči (2013) odpad!

Totální blbost. Chtel jsem puvodne dat hvezdicku za bojove sceny, ale ta finalní, kdy se sam reziser zvedl z kresla a sel si zacvicit Tai Chi - ta to srazila na naprostou hovadinu. Skoda.

Anna Karenina (2012)

Bohužel jsem četl knihu a ve srovnani s ni zadny film nema sanci obstat. Ani jinak vyborni herci v tomto podivném zpracování.