• Romantický

Partička (2009) (pořad)

Človek sa aspoň zabaví na tej improvizácii. Najlepšie je, zloženie kde je aj Peťa. Aspoň má kto tých chlapov krotiť, lebo Dano viac otvára papuľu od smiechu, než by niečo vtipné povedal.

Uragán (2001) (pořad)

Dá sa pri tom relaxovať. Zabaviť vie hlavne Malý Mirko, František Stromokocúr, Lázslo Komárom a pani Mária. Talk.show založená na výbornom humore, ktorý si divák cení pri televízii a o to lepšie priamo naživo na javisku. Jediné čo sa mi nepáči sú príliš dlhé a niekedy nudnú piesne a hostia, ktorí nestoja za veľa.

Susedia (2006) (seriál)

Pri tomto seriáli si divák oddýchne. Pohodička, klídek a tabáček..vlastne zábava. Sem-tam. Niekedy sa pri tom začnem síce nudiť ale treba to brať z toho hľadiska, že naša televízia doposiaľ nič lepšie nenatočila.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Páči sa mi hlavne český dabing. Páči sa mi to, že Meggie nevyrástla už dobrých 25 rokov a páči sa mi, že epizódy sa vždy nejako zvrtnú a nastane nepochybný chaos a nepredvídateľný koniec. Dá sa čo vytknúť. Mne sa napríklad nepáčia dvojzmyselné dialógy, to, že niekedy presne neviem o čom je diel, lebo sa to moc skomplikuje a potom nevyrieši a nakoniec to, že v tom nevidím dobrý príklad pre deti.

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Podarené dobrodružstvá žltej špongie žijúcej v podmorskom Nohavičkove pracujúcej u Chrumkavého Kraba. Pozitívne, pekne spracované a hlavne vhodné pre deti aj dospelých. 10/10

Přátelé (1994) (seriál)

Rozosmeje, pobaví, uvoľní spätú náladu. Tento seriál funguje ako antidepresívny liek. Netreba mať veľa priateľov, stačí, že si so svojimi šialenými dobre rozumiete. Epizódy sú vtipné a problémy alias skomplikované maličkosti sa riešia zábavne a hlavne dobrým scenárom. Herci sa za tie roky toľko naučili o svojich postavách, že vidno ako sa z epizódy do epizódy zlepšujú. :-)

Bouřlivé víno (2012) (seriál)

Primitívne, divné a životu nepravdepodobné. Takto nejako by som opísala postavy a dej. Námet nie je zlý len ho treba vedieť spracovať, čo sa v tomto prípade vôbec nepodarilo. Celkové časti sú nezáživné..

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Typický americký humor založený na sexe. Veď čo je pre ľudí zaujímavejšie než táto téma? Seriál zaujal ľudí od začiatku, preto nebol problém v ňom pokračovať. Akurát škoda posledných troch sérii s Ashtonom. Myslím, že táto rola mu vôbec nesadla, tak ako on nesadol seriálu.

Ally McBealová (1997) (seriál)

Príjemná oddychovka, pri ktorej nemusíte rozmýšľať nad dejom. Stačí sa len posadiť a pozerať, ako sa život pohoďárskej a šialenej právničky vyvíja jej vlastným komplikovaným smerom.

Dr. House (2004) (seriál)

Asi začnem tým, že postava Housa je geniálna a preto jeho život nemusí celkom dávať zmysel. Ja to vnímam tak, že seriál je v prvých troch sériach postavený hlavne na osudoch pacientov. Od tretej série sa začína pomaly presúvať do Housovho súkromia a riešiť jeho psychologické trable. Epizóda je postavená tak, že trištvrťka filmu sa rieši pacient a potom skok do Housovho života. Divák je tak nútený pozerať epizódu od začiatku a netrpezlivo čakať ako bude ďalej nasledovať Housov život, lebo práve to je na tom to najzaujímavejšie. Osem sérii chcelo nové nápady a preto niet divu, že čo diel to pomaly iný režisér. :-)